středa 6. dubna 2016

Mýdlo z farmy - vyrobené na Slovensku - vyrobené s láskouHned jak mi došel balíček mýdel z farmy, věděla jsem, že jsou to oni. Hlavně krásně voněly ještě v obálce, o čem mě mimochodem informovala už naše dvorní pošťáčka, ale na zadu měli roztomilé obchodní razítko z kozou ;) Koza mimochodem informuje i o tom, že mýdlíčka jsou z kozího mléka.A proč tyto mýdla vyzkoušet?LEBO KVALITA - základem mýdla je řecký extra panenský olivový olej, kokosový olej, bio slunečnicový olej a palmový olej. Zmydlením studenou metodou si zachovávají oleje svoje bohatství. Obsahují i bylinky, rostliny ze slovenských hor a esenciální oleje. A aby bylo mýdlo jemnėjší a šetrnější k pokožce obsahuje už zmíněné kozí mléko nebo kozí jogurt. Díky tomu pomáhá na ekzém a problematickou pokožku. Mýdlíčka neobsahují umělé vůně, živočišné tuky ani jiné chemické látky!


LEBO NAŠE -  mýdlíčka vyrábí každý den na Farmě pod Pustým hradom z mléka koziček, spracovaným do hodiny od dojení, pasenými na loukách ve vysokohorské oblasti, z rodinné farmy Roziak. Mohou se tedy pyšnit názvem - slovenský ruční kosmetický výrobek.


LEBO S LÁSKOU - jejich filozofií je úcta k zemi! Mýdlíčka projdou přes ruky výrobkyň nejmíň 5x, než se nám dostanou do ruk. Odevzdávají nám v nich nejen čisté dary země, ale i kousek sebe ;)


Na e-shopu Mýdel z farmy najdete jak krájené mýdladekorativní mýdlasezónní mýdla, ale i balzámy na rty, darčekové balení mýdel a různé doplňky.

Pokud si nebudete vědět vybrat to správné mýdlo pro sebe jednoduše navštivte stránku, kde si už buď podle typu pleti vyberete nebo jednoduše napište sem, kde vám velmi ochotně poradí ;)

Mýdlo z farmy - kávové
"Prírodné ručne robené mydlo s kozím mliekom a brazílskou kávou."


Já jsem si vybrala kávové mýdlo, protože miluju kávu a peeling. Co? Jo! Toto mýdlo nejenže krásně voní už jen samotné a jeho vůně se ješte rozvine při umývání, ale díky kávovým semínkům poslouží i jako peeling. Da se říct, že uděláte dvě věci naráz. Mýdlo pění dostatečně a pokožka zůstává hebká s kávovou vůní.


Cena mýdla je 3,60€ za 85-95g.Mýdlo z farmy - banánové

"Prírodné, ručne robené mydlo s kozím mliekom a čerstvými bio banánmi."

Další volba padla na banánové, a ikdyž je v kolonce sezónní, byla dostupné. Je vyrobeno z bio banánů, takže mňam - mňam. Tak jako i kávové se mýdlo ještě víc provoní při umytí a i toto mýdlo můžete využít na peeling díký semínkům z banánů. Mýdlo je obohacené o antioxidanty a přírodní cukry, díky čemu revitalizuje pokožku. Mýdlo vytváří bohatou pěnu, která zanechává pokožku hladkou a "banánovou", na snězení.
Cena mýdla je 3,60€ za 85-95g.


S oběmi mýdli jsem nadmíru spokojená a určitě vyzkouším i další, protože vím, že pokožce dávám dary přírody.


Žádné komentáře:

Okomentovat