pondělí 4. dubna 2016

Klorane - exkluzivní botanická péče - maska s mangovým máslem na suché vlasy - výživa a pružnost

"Píše se rok 1966, jsme na náměstí Jean Jaurès v Castres. V tomto městě v pohoří Tarn jeden mladý lékárník stojí za svým pultem a pozoruje svět, překypující touhou a inovacemi. Tento vášnivý botanik, pan Pierre Fabre, založí Laboratoře Klorane.

Na trh přichází první řada šamponů s konceptem v té době velice inovativním: šampony s rostlinnými složkami. Zrodil se slavný šampon s heřmánkem, jehož úspěch trvá dodnes."

"Filozofie Laboratoří Klorane je založena na vášni pro rostliny a přírodu. Tato filozofie vedla také ke zrodu Phytofilière®, jedinečné botanické expertízy na světě, zaručující vysokou úroveň kvality, účinnosti a bezpečnosti.
Rostliny jsou jádrem činnosti Laboratoří Klorane, jsou zdrojem účinnosti našich přípravků. Klorane zkoumá říši rostlin a neexistuje výtažek, který by nestudoval s cílem objevit jeho potenciální pozitivní účinky.

Pomocí svých přípravků Laboratoře Klorane předávají své hodnoty: autentičnost, jednoduchost, bezpečnost."

"Přípravky nejsou testovány na zvířatech."

Toto je stručný popis značky Klorane, která mě zaujala hlavně tím, že jde o přírodní produkty. Výběr je opravdu bohatý a vybere si opravdu každý, ať už máte vlasy mastnésuché, trápí vás vypadávání vlasů nebo lupy nebo cokoliv jiného. Já mám vlasy suché a dost zničené a proto jsem si na začátek vybrala masku s mangovým máslem.


Maska s mangovým máslem na suché vlasy - výživa a pružnost
Reparační a intenzivně výživující Maska s mangovým máslem KLORANE s obzvláště bohatou texturou extrémně vyživuje a reparuje velmi dehydrované a poškozené vlasy. Trvale vyživuje a obnovuje vlasové vlákno do hloubky, uzavírá vlasové šupinky kutikuly, takže vlasy jsou méně porézní a jsou odolnější vůči škodlivým vnějším vlivům. Hypoalergenní.

Masku koupíte v papírové krabičce s popisem značky, ve které je maska schovaná. Asi před těmi, kdo by ji chtěl sníst. Čtete dobře, sníst. Voní jako sladký mangový bonbónek, mňaaaam. Jinak je maska v kelímku velkém 150 ml a když se to nezdá, je jí dost. Má krásnou meruňkovou barvu, jemná krémová konzistence. Dobře se nanáší, je dost hustá a z vlasů neztéká. Doporučuje se aplikovat na vlasy umyté šamponem z této řady, lehce vysušené ručníkem, po celé délce vlasů. Nechat působit 5 minut, pročesat a opláchnout. Maska by se měla používat 1x za týden. Já doporučuji druhý způsob a to je nechat působit masku 20 minut pod nahřátým ručníkem.

Vlasy byli zdravější, hladší, jemnější, dokonce i ty hrozné malé vlásky, co mi trčí z vlasů se uhladili, a celkově líp vypadali už po 5- timinutové masce, ale po 20-ti minutové byli na nespoznání, jako znovuzroděné. Vlasy nadherně voněli a zůstali provoněné do dalšího umytí."Reparační a intenzivně výživující maska s mangovým máslem KLORANE byla pozitivně hodnocena pro svoji schopnost vyživovat vlasy (89 % spokojenosti), pro hebkost vlasů po použití (86 %), snadnou úpravu vlasů (83 %), uhlazení drsného povrchu vlasů (87 %) a pro snadné oplachování (95 %)."

Se vším zmíněným musím 100% souhlasit! 

Do této řady s mangovým máslem patří ještě balzám a bezoplachový olej.Žádné komentáře:

Okomentovat