čtvrtek 14. dubna 2016

CutisHelp Mimi - Konopný balzám a Oprudík

Dnešní článek bude první z řady kosmetiky pro děti. Pokud jste si už nějaké moje články přečetly, tak víte, že nám domů přibudl před 10-ti měsíci poklad. Poklad jménem Noel. Dobrý, zlatý, krásný a zdravý klučina. A tak, jak mamina potřebuje speciální pomocníky o pleť, tak je potřebuje i on. A jak jinak, jen ty nejlepší! Jak už jste si mohli přečíst, jsem nad míru spokojená s Konopnou kosmetikou CutisHelp.

Tato kosmetika má řadu i speciálně pro miminka, a to CutisHelp Mimi. Řada obsahuje Konopný tělový balzámKonopný krém ekzémKonopnou mycí emulzi a Konopný krém Oprudík.Tato řada využívá léčivé vlastnosti oleje ze semen technického konopí, které nemá na děti žádne návykové nebo halucinogenní účinky!

Výrobky poskytují novorozenecké a dětské pketi ideální výživu a ochranu, ale jsou i vhodnými prostředky ve starostlivosti o pleť v řadě kožních problému jako například při atopickém ekzému a jiným dermatitidách, při kterých mohou přípravky z oleje z konopí zlepšit nebo i úplně ztlumit nepříjemné kožní projevy a snížit tak nutnost aplikace steroidních léčiv, které mají množství vedlejších účinků.

Mimi - konopný krém Oprudík


"Speciální krém s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje, zinku a hořčíku pro péči v oblasti zadečku (plenek), kožních záhybů se zapářkou a kolem úst. Intenzivně regeneruje, vyživuje a zároveň chrání kůži před působením vlhkosti. Nanášejte na čistou pokožku kdykoliv podle potřeby.
Uchovejte při teplotě 5 - 25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte do data uvedeného na obalu. "

Na zapařeniny naštěstí náš nejmenší princ netrpí tak, jak trpěla prvorozenná dcera :( A pokud mají i vaše děti tento problém, tak víte, že je to dost nepříjemné jak pro děti, které opruzeniny svědí, bolí, štípou a děti mohou být nervózní, ale i pro nás maminy. Tento krém by měl pomoci k odeznění zánětu, což nemohu posoudit.  My krém používáme pravidelně při každém přebalování jako ochranný krém a prdelka nám zůstává hladká a hydratovaná, což je jedna z věcí, co zaručí, že Noelko je šťastný. Krém je bílé barvy, je velmi jemný, lehce parfumavaný. Velmi dobře se roztírá a na pokožce zanechává ochraný film, který odpuzuje vodu a snižuje tření. Krém se dá požít i na všech kožních záhybech i okolo pusinky, kdy mohou vznikat opruzeniny díky nadměrnému slinění, hlavně při prozeřávání zoubků. Takže mažeme 2x denně i tam, protože nám momentálně rostou další zoubky a malý princ davá do pusinky snad všechno :D

Krém v 50ml tubě koupíte za 135,90Kč/6,40€.

S tímto krémem jsem velmi spokojená i já i Noelko.

Mimi - konopný tělový balzám

"Speciální balzám s obsahem bioaktivních látek patentově chráněného extrahovaného konopného oleje a bambuckého másla určený pro každodenní péči o citlivou novorozeneckou a dětskou pokožku. Ideálně zvláčňuje, dodává buňkám důležitou výživu (esenciální mastné kyseliny omega -3, -6 a -9) nezbytnou pro jejich správný vývoj a funkce, podporuje regenerační procesy kůže a posiluje její odolnost vůči vnějším dráždivým vlivům; nanášejte podle potřeby na pokožku celého těla i obličeje.
Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu."

Názory na hygienu miminek se liší, hlavně na koupání a mazání. V porodnici radili koupat každý den a nemazat. Doktor radil koupat každý třetí den a mazat. A teď babo raď! První dvě děti jsem mazala dětským olejíčkem, což nebyl dobrý nápad! Obě děti olejíček vysušoval! Takže jsme zkoušeli až jsme dozkoušeli. Tento balzám je skvělý! Nejenže obsahuje konopný olej, ale i bambucké máslo a esenciální mastné kyseliny omega -3, -6 a -9. Krém středně husté konzistence se velmi dobře roztírá a vstřebává. Pleť zůstává hladká, jemná a hydratovaná a nezůstává lepkavá. Má jemnou parfumaci a lehce nažloutlou barvu. Natíráme po každém koupání, které provádíme podle potřeby, většinou 3x týdenně. Na koupání doporučuji Konopnou mycí emulzi.

Balzám koupíte za 191,60Kč/9,00€.

Balzám doporučuji i pro dětičky s alergií, atopickým ekzémem a kopřivkou, ale i pro miminka se suchou a citlivou pokožkou.1 komentář:

  1. Jsem velmi potěšen, že jste pochválili mojí kosmetiku. Vyvinul jsem ji ale pro svoji firmu. A vyhodili mě. Vděk vládne světem :-)

    OdpovědětVymazat