sobota 26. března 2016

Nivea - Ošetřující šampon a kondicionér Repair & Tafgeted care + Šampon Active clean Men

"NIVEA® Ošetrujúci šampón Repair & Targeted Care ošetruje suché, namáhané vlasy všetkých typov. Je vhodný pre krátke i polodlhé vlasy. Jeho inovatívne zloženie je založené na inteligentnej technológii KERA DETECT. Tekutý keratín chráni vlasy pred vonkajším poškodením. Panthenol posilňuje vlasy zvnútra a zaistí ich pružnosť."


AKO FUNGUJE

  • Ošetruje poškodené vlasy a zaistí odstránenie poškodenia, kde je to potrebné.
  • Posilňuje vlasy tým, že odstraňuje poškodenie zvnútra.
  • Chráni vlasy pred poškodením.Jak už určitě víte, že mám suché a zničené vlasy po barvení a pokud trpíte stejně jako já, tak víte, že je těžké s vlasmi něco dělat. Tento šampon je ale pro ně jako stvořený! Šampon při umývání dobře pění, nádherně voní a hlavně jsou po něm vlasy hladké, hydratované a na pohled zdravější. 


Doporučuji používat spolu i s kondicionérem ze stejné řady.

NIVEA® Ošetrujúci kondicionér Repair & Targeted Care ošetruje suché, namáhané vlasy všetkých typov. Je vhodný pre krátke i polodlhé vlasy. Jeho inovatívne zloženie je založené na inteligentnej technológii KERA DETECT. Tekutý keratín chráni vlasy pred vonkajším poškodením. Panthenol posilňuje vlasy zvnútra a zaistí ich pružnosť. Kondicionér uľahčuje rozčesávanie.

AKO FUNGUJE

  • Ošetruje vlasy a zaistí odstránenie poškodenia, kde je to potrebné.
  • Posilňuje vlasy zvnútra.
  • Chráni vlasy pred poškodením a uľahčuje rozčesávaní
Kondicionér, stejně jako šampón nádherně voní a po umytí šamponem vam zaručí ještě hladšíhladší, jemnější a celkově krásnější vlasy.

NIVEA MEN Šampón Active Clean je nový šampón pre mužov so zložkami aktívneho uhlia, ktoré pôsobí ako magnet na nečistoty a dokonale čistí vlasy bez toho, aby vysušoval pokožku hlavy. Absorbuje prebytočný maz a účinne odstraňuje stylingové prípravky.

AKO FUNGUJE

Šampón Active Clean s obsahom aktívneho uhlia:
  • Dôkladne umýva vlasy a dodá pocit čistoty.
  • Viaže na seba nečistoty a efektívne ich z vlasov odstráni.


Recenzi si dovolím napsat já, ikdyž je pro muže, protože jsem jím manželovi osobně vlasy umyla ;)

Šampon voní krásně mužsky, výborně pění. Ikdyž manžel nemá s vlasmi problēm, zůstali mu po umytí lesklé a hebkē. Málo s čím je spokojený, tak jako většina chlapů, ale tento šampon si velmi chválil a zamiloval. 
Tyto i další výrobky si můžete prohlédnout na Nivea stránkách.

Žádné komentáře:

Okomentovat