úterý 8. března 2016

Lak na nehty Evelin - Total action 8v1

Muj prvni poradny prispevek ;)

Muj prvni prispevek bude o nekom chvalenem, nekom zatracovanem Evelin laku 8v1.
Lak jsem si koupila, protoze se mi zacli lamat nehty a hlavne si ho chvalili holky na modrykonik.sk ktery pravidelne navstevuji a beru odtud namety a vychytavky ;)

LAK NA NECHTY - TOTAL ACTION 8v1

Lak na nechty 8v1, na nechty zničené, rozdvojené, tenké, mäkké, krehké, lámavé, matné a s nerovným povrchom. 12 ml


Revolučná formula s aktívnym Strong Nail, ktorá prenikne na nechtovú štruktúru, účinne regeneruje a rekonštruuje ju. Maximálne stvrdne a stimuluje rast nechtovej platničky.
Zlepšuje pružnosť nechtov, budú viac odolné proti mechanickému poškodeniu. Chráni proti popraskaniu a štiepeniu, pomáha obnoviť hladký povrch a lesk poškodených matných nechtov. Už po 10 dňoch liečby budú všetky Vaše problémy preč a budete mať krásne a zdravé nechty. Intenzívna liečba určená pre poškodené a krehké nechty.Tak toto je o laku napsane na strance www.eveline-eshop.sk, kde je momentalne za 2,84€, ja jsem si ho koupila v 101 drogerii za 3,49€ :(

Dneska jsem si nanesla prvni vrstvu:


Tak, co si budeme rikat, nehty hrozne, uvudime, jestli lak funguje, jak ma ;)

Tu je postup ze stranky:
použite jednu vrstvu prípravku na nechty každý deň. Po štyroch dňoch odlakujte nanesené vrstvy a postupne opakujte. Odporúča sa používať prípravok pravidelne, pretože každá nanesená vrstva hlboko preniká do nechtu, poskytuje mu maximálnu pevnosť a tvrdosť. 

Tak za tyden pokracujeme, pekny zbytek dne 

Žádné komentáře:

Okomentovat