úterý 18. října 2016

Pralinky do koupele Olivia natural

Toto špatné počasí nemám vůbec ráda. Od rána je zamračené a sluníčko zasvítí možná jednou za týden a i to jen na chvilku, většinou prší, fouká vítr a je zima. Navíc mi toto pochmurné počasí nezvedne náladu, ale spíš ji ještě zhorší. Venku se nedá nic dělat, tak nezbývá nic jiného než se věnovat sobě. Od firmy Olivia natural jsem dostala na vyzkoušení tři produkty se kterými jsem si zkusila zlepšit náladu. Dnes vám napíšu o Pralinkách do koupele.
Obsah balenia: 1ks levanduľová pralinka do kúpeľa, 1ks pomarančová pralinka do kúpeľa, 1ks pelargóniová pralinka do kúpeľa. Po kúpeli osladenom voňavou pralinkou bude vaša pokožka hebká, príjemná na dotyk a mámivo voňavá. Za mimoriadne ošetrujúce účinky pralinky do kúpeľa zodpovedá vzácne bambucké maslo, ktoré je bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny A,E, F, ktoré blahodarne pôsobia na pokožku. Po vsiaknutí do pokožky má dlhodobé hydratačné účinky a podporuje regeneráciu pokožky.

Toto nejen nádherné, ale i voňavé balení pralinek do koupele provonělo celý balíček. Jedná se o trojbalení, takže máte hned tři voňavé společníky do koupele.

Levandulová pralinka má bílou barvu a je posypaná sušenou levandulí po které i nádherně voní. Vůně není ani moc silná, je příjemná a koupel s ní je uvolňující, uklidňující a navíc po koupele určitě dobře zaspíte provonění nádhernou vůní, která vám zůstane na pokožce.
Pomerančová pralinka má nádhernou žlutou barvu. Já ji mám ozdobenou sušenou květinou, vy si na ní můžete najít sušený pomeranč. Koupel s touto pralinkou mě povzbudil a nabil energií. Citrusové vůně jsou skvělé i při depresii, špatné náladě a nedostatku vitality, takže skvělá pralinka na toto období.

Pelargoniová pralinka pro mě byla hádankou. Na co asi pomůže růžová pralinka se sušenou květinou? Její květinová vůně je velmi uvolňující a uklidňující a přirovnala bych ji účinky k levandulové pralince. Taky po ní skvěle usnete.

Tyto pralinky jsou jak stvořené na toto období a večerní koupel s nimi můžu jen doporučit. Každá pralinka na vás čeká v papírovém košíčku. Jednoduše pralinku hodíte do teplé koupele a během chvilky můžete relaxovat s nádhernou vůní. Já osobně jsem se po koupely jen lehce osušila a hupsla do pyžama, byla by škoda tu nádhernou vůni z pokožky umýt. A bez jakéhokoliv mazání. Pralinky totiž obsahují i bambucké máslo, které pokožku hydratuje.


Sodium Bicarbonate (sóda bikarbóna), Acidum Citricum (kyselina citrónová), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo), Zea Mays (kukuričný škrob), Lavandula Officinalis Oil (levanduľový olej)/Citrus Aurantium var. Dulcis (Sweet Orange) Peel Oil (pomarančový olej)/ Pelargonium Graveolens Oil (pelargóniový olej), Lavandula Angustifolia Flower Powder (mleté levanduľové kvety)/Citrus Sinensis Fruit (sušené pomarančové kúsky)/Rosa spp. Flower (ružový kvet), CI 75130 (Beta-Carotene) (žlté farbivo)/CI 75470 (Carmine) (karmínové farbivo).

Spát tedy půjdete nejen krasně voňavý, ale i s velmi hladkou a dokonale hydratovanou pokožkou. A pokud nejste lakomci, zavolejte i svou drahou polovičku, a relaxovat můžete spolu.

Trojbalení pralinek koupíte za 6€ a navíc můžete využít slevu 3€ při prvním nákupu nad 15€.

Používáte pralinky do koupele a s jakou vůní? Jste lakomci nebo se rádi o voňavou koupel podělíte?

Žádné komentáře:

Okomentovat