úterý 25. října 2016

Masážní kostka Kakao a máta Ponio


Moje věčně unavené tělo se snažím šetřit, ikdyž při dětech se to až tak nedá a dopřeju mu vždy to nejlepší a nejkvalitnější. Proto se mu snažím dopřát minimálně jednou za měsíc masáž celého těla, po které jsem vždy jako znovuzrozená a plná energie. Nejraděj bych na masáži byla každý den, ale nemám na to čas a věřím, že nejsem jediná. Co teď? Já si momentálně užívám kakaovo - mátovou masáž.


Kakaová masážna kocka v štýle After Eight - pokiaľ máte radi kombináciu sladkého kakaa a sviežej mäty, zamilujete si ju. Vôňa je v prvom momente svieža, chladivá, po ktorej neskôr vystúpi plná a relaxačná vôňa tmavej čokolády. Kakaové maslo v kocke je prémiovej kvality, organické, fair trade, zvyšuje elasticitu pokožky, je veľmi vhodné najmä pre suchú kožu. Kocka je špeciálne vytemperovaná, vhodná aj pre ľudí alergických na orechy (neobsahuje bambucké maslo).Nenápadná malá krabička hnědé barvy v sobě ukrývá malý poklad, který v krabičce chrání ještě papírové hnízdo. Poklad jménem masážní kostka. V podstatě to vlastně ani kostka není, spíš bych ten poklad přirovnala k větší pralince. Má vanilkovou barvu, tuhou konzistenci a nádhernou, překrásnou, úžasnou a prostě vynikající vůni. Nedokážu se rozhodnout, která vůně je víc dominantní, jestli překrásná a svěží vůně máty nebo silná vůně pravého kakaa. Ale ne kakaa, které si doma uděláme z Granka, ale pravé čisté kakao. Možná se vám zdá nemožné si dopřát masáž z touto tuhou "kostkou", ale nemusíte se bát. Při dotyku teplých rukou a těla se začne roztápět díky obsahu kakaového másla, takže bude po pokožce dokonale klouzat a zároveň ucítíte, jak se začne vůně kakaa a máty ještě víc uvolňovat. Nemusíte se bát, že by jste si po masáži nenašly nic v ruce. Kostka ukrývá nějaké kouzlo, díky kterému roztaje jen tak, jak potřebujete. Jen tak, aby pokožku dokonale promazala a hydratovala,  zároveň ji nezanechala mastnou. A tu překrásnou vůni ucítíte opravdu dlouho. Tento zázrak můžete použít i po sprše nebo koupely. A proč je vlastně masážní? Díky svému tvaru.


Já jsem se do této "kostky" jednoduše a bezhlavě zamilovala hned. Je úžasná, má překrásnou vůni, skvělé účinky na pokožku a výborné složení. No uznejte, může být na ní něco zlé? Obsahuje jen Theobroma Cacao Seed Butter - kakaové máslo z Ghany a Mentha Piperita Oil - silici máty peprné. Dokonce je upraveno i pro alergiky na ořechy, neobsahuje bambucké máslo.  To je prostě dokonalost.

Kakaovo -mátovou masážní kostku koupíte v 50g velikosti za 4,60€.

Pokud by vám tato vůně nevyhovovala, ikdyž je naprosto dokonalá, zde najdete další vůně.


Chodíte na masáže nebo si děláte masáž samy? Poznáte tuto zázračnou "kostku"?


Žádné komentáře:

Okomentovat