sobota 1. října 2016

Annemarie Börlind - Revitalizační denní krém ENERGYNATURE


Tak jemný krém a přitom tak hydratační, to je Energynature od Annemarie Börlind.


Annemarie Börlind, to je víc než 54 let stará značka, která se drží hesla "Co nemůžu sníst, to si nedám na tvář. Nabízí produkty pro všechny typy pleti s velkou dávkou rostlinných ingrediencí, které pochází z organického pěstování rostlin, bez živočišných výtažků, ropných derivátů a silikonů. Používá pouze vysoce kvalitní suroviny, hodnotné, za studena lisované rostlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, aktivní ingredience z moře a prvotřídní vitaminy. Vodu, kterou značka používá má vlastní, z pramene " Walter-Linder-Spring", známý pro jeho léčivou sílu. Voda není chemicky ošetřena, proto je bohatá na minerály - draslík, magnézium, kalcium, zinek. Má certifikát ECOCONTROL, netestuje na zvířatech a je dermatologicky testovaná. 


Revitalizačný denný krém chráni pleť počas dňa, revitalizuje, dodáva extra dávku energie a sviežosti, zjednocuje tón pleti. Je ideálny pre ženy vo veku 20 - 30 rokov. Obsahuje kmeňové bunky zo Schwarzwaldskej ruže, ktoré chránia kolagén pleti, hydratujú ju a podporujú produkciu kyseliny hyaluronovej. Organický Bio kofeín oživuje a zjemňuje pleť.  


 Krém je v masivním obalu z mléčného skla s bílým šrubovacím vrškem na kterém je stříbrnou barvou vytlačený název značky. Po odšrubování vršku najdete ještě hliníkovou folii bílé barvy s růžovým nápisem Made in The Black Forest. Po odtrhnutí folie ucítíte nadhernou květinovou vůni, které dominují růže. 


Tato značka znamená, že krém, stejně tak jako celá řada, obsahuje čistou termální vodu získanou z pramene v Černém lese v Schwarzwaldu z hloubky 165m, bohatou na minerály - draslík, magnézium, kalcium a zinek. Voda není chemicky ošetřena.


Krém je středně husté konzistence, takže není ani velmi hustý, ale není ani tekutý a má nádhernou jemně růžovou barvu. Díky své konzistenci se krém velmi jednoduše roztírá a okamžitě se i vstřebává. Dokonce je i skvělý pod make-up. Krém je velmi jemný a lehký, a proto na kůži ucítíte jen jeho nadhernou vůni a výbornou hydrataci, kterou ocení nejen suchá, ale i normální pokožka.


Protože se jedná o denní krém, nanáším ho ráno a během dne necítím, ani nevidím jakékoliv projevy suché pokožky jako je svědění nebo šupinky, a to ani v případě, že mám i make-up. Po víc než měsíci jsem spozorovala vyhlazené jemné vrásky a nejen to. Pleť byla výborně hydratovaná, vyživená, velmi jemná a celkově vypadala zdravá a dokonce se mi zdá, že už ani není tak suchá, jak bývala.


Krém hodnotím velmi dobře a to hlavně díky svým účinkům, složení a překrasné vůni.

Krém koupíte v 50ml balení za 21, 51€.

Žádné komentáře:

Okomentovat