pondělí 17. října 2016

Novinky v péči o pleť od Astrid


Dneska bych vám ráda představila novinky od Astridu, konkrétně novinky v péči o pleť.


Hydratační tělové mléko pomáhá efektivně hydratovat, zjemňovat a vyhlazovat pokožku celého těla až po dobu 48 hodin*. Snadno vstřebatelné složení vylepšené o 360 nutri complex 48h, vyvážený komplex vitaminů a hydratačních látek, účinně hydratuje pokožku, rozjasňuje ji a pomáhá zlepšit její pružnost. Mléko obohacené o pistáciový olej, přírodní zdroj mastných kyselin a aminokyselin, poskytuje pokožce hloubkovou péči, zanechává ji hedvábně jemnou a svěží**. 


Mléko je v plastovém obalu bílé barvy a toto konkrétně je s modrým vrškem. Ihned po jeho otevření ucítíte nadhernou vůni, která se ještě rozvine při roztírání. Mléko samotné má bílou barvu a středně hustou konzistenci. Na první pohled se může zdát hustší, ale při roztírání dostane pravou konzistenci tělového mléka a výborně se roztírá.


Hydratační tělové mléko na suchou pokožku, to je to, co potřebuji. Nejen v létě, ale hlavně teď v zimě, kdy pokožku vysušuje suchý vzduch z radiátorů. Ale přece nezmrzneme. Toto mléko je na promazání celého těla skvělé. Je velmi jemné a díky jeho lehkosti je mazání hračka. Pokožka zůstane sametově jemná a hladká, výborně hydratovaná a taková zůstane celý den. Navíc mléko obsahuje pistáciový olej, který má vynikající hydratační účinky, pomáhá tlumit projevy stárnutí kůže, zvyšuje její elasticitu a vyhlazují vrásky.


Hydratační tělové mléko koupíte v 250ml balení.


Hydratační krém na ruceHydratační krém na ruce je snadno vstřebatelný nemastný krém, který poskytuje rukám jedinečnou hydrataci, sametový vzhled a dokonalý komfort. Složení vylepšené o Nutri care complex, unikátní hydratační komplex, pomáhá udržet optimální úroveň hydratace, poskytuje ochranu a napomáhá zlepšit elasticitu pokožky. Krém obohacený o kakaové máslo, přírodní zdroj antioxidantů a mastných kyselin, zanechává pokožku rukou svěží, jemnou a pružnou. 


Hydratační krém na ruce je v bílé plastové tubě se světle modrým vrškem. Krém má bílou barvu, středně hustou konzistenci a vůni podobnou tělovému mléku, jen se mi zdá jemnější.


Suché ruce mám vysušené neustále, takže mazání rukou je neodmyslitelnou rutinou dne. Možná se zdá, že je velmi jednoduché ruce namazat, ale čím, to už je těžší oříšek. Ne nadarmo jsou krémy na ruce upravené jinak než na tvář nebo tělo. Tento krém zanechává ruce skvěle hydratované a nádherně jemné. Výborně se roztírá, ještě líp se vstřebává a obsahuje i kakaové máslo, které výborně hydratuje, spomaluje stárnutí a ochabování pokožky a má hojivé účinky.


Krém na ruce koupíte v 100ml balení.


Chladivá masážní emulzeChladivá masážní emulze s obsahem mentolu dodává pocit uvolnění a osvěžení s dlouhotrvajícím účinkem. Je určena pro masáže po zvýšené fyzické zátěži. Napomáhá relaxaci namožených svalů a odstraňuje pocit únavy. Je vhodná jak pro sportovce, tak i pro běžné použití. Emulze není mastná, snadno se smývá a nevysušuje pokožku. 


A to nejlepší nakonec. Tuto emulzi jsem si zamilovala hned po prvním použití. Je v bílé plastové tubě, na které se střídají světle a tmavě modré pruhy, s bílým vrškem. Emulze samotná má bílou barvu, středně hustou konzistenci a nádhernou a osvěžující  mentolovou vůni.


Pokud vas nikdy nic nebolí, nemusíte číst dál. Pokud ale máte opačný problém, tak vás vysledky budou určitě zajímat. Tato emulze mi přišla naprosto vhod, protože moje věčně bolavé záda z nošení malého cvalíka se mi nezapomenou připomenout. Záda jsem si teda hned večer namazala, jednoduše. Možna se divíte, ale některé krémy podobného charakteru jsou velmi husté, mastné a pokud se vám je podaří rozetřít, tak pokožka zůstane velmi mastná. Tato emulze je úplný opak. Spíš bych ji přirovnala ke krému. Je velmi lehká, roztírá se velmi jednoduše a vstřebává se skoro okamžitě a chladivý efekt je přiměřený, žadná zmrzlina. Emulzi si vyzkoušel i manžel a byl velmi spokojený. Nakonec musím uznat, že tato emulze s přehledem překoná a krémy z lékárny, které jsou mnohonásobně drahší. Pokud by vám nevyhovoval chladivý efekt, tak  vyzkoušejte hřejivou emulzi, kterou si určitě pořídím.


Chladivou masážní emulzi koupíte v 200ml balení.

Můj favorit je jasný, který padl do oka vám?
Žádné komentáře:

Okomentovat