středa 26. října 2016

SHANTI SPIRIT - Hydratační denní krém z růže a granátového jablka


Shanti spirit - kosmetika, jejíž základ tvoří květové vody a ne voda pramenitá, což umožňuje lepší účinky na pleť. Po otevření víčka na vás dýchne příroda a Nelly, cvičitelka kundaliní jógy. Krémy, které jsou unikátní svým složením, sama je vyrábí a vkládá do nich nejen skvosty přírody, ale i svou energii. Vše vzniká v malebné Provence, ale abyste nemuseli cestovat až do Francie, i když by to byl nádherný výlet a s Nelly bych se určitě měla o čem bavit, kosmetiku najdete i na Bioboutique.cz
Shanti Spirit hydratační denní krém z růže a granátového jablka je dostatečně jemný pro všechny typy pleti. Velmi příjemná sametová textura krému je prvním krokem ke kráse vašeho nového dne. Damašská růže má protistárnoucí účinky, zpevňuje a hydratuje pleť, vyrovnává její tón a zklidňuje zarudnutí. Olej ze semen granátového jablka podporuje regeneraci pokožky, udržuje dobrou pružnost a pomáhá bojovat proti škodlivému UVA a UVB záření. Vaše pleť získává jednotný vzhled, rozzáří se, je hloubkově vyživená, hydratovaná, vrásky jsou vyhlazeny, a to díky svému bohatství aktivních složek. Je také chráněna po celý den před vlivy znečištění, stresu, nadměrného slunce nebo chladu. Krém vás obejme delikátní pudrovou vůní růží.

Čistě přírodní krém je v průhledném obalu z pevného skla s hliníkovým šrubovacím uzávěrem. Na obalu je krásná růžová etiketa s názvem, která mimochodem vypadá velmi dekorativně. Nechybí samozřejmě ani složení, které je v tomto krému úžasné, čistě přírodní - 99,4 BIO, ale k tomu se dostanu později. 
Krém tělové barvy, kterou má mimochodem díky růžovému jílu, skvěle působícího na unavenou pleť, má středně hustou konzistenci, která je zároveň velmi lehká a výborně se roztírá. Krém se vstřebává skoro okamžitě a na pleti ho vůbec neucítíte. Žádné dlouhé čekání, než se krém "vsákne" a žádný pocit mastnoty, jen skvěle hydratovaná a už na pohled zdravější a rozjasněnější pleť. Jako bonus má krém překrásnou jemnou růžovou vůni, která je velmi příjemná a cítím ji celý den. 


Je jedno, jestli máte pleť suchou nebo mastnou, protože krém je určený pro všechny typy pleti a hydrataci určitě ocení. A nejen hydrataci. Díky růžové vodě, ale i dalším olejům, ze kterých je krém složený mám pleť výborně vyživenou, dokonale hydratovanou, krásně rozzářenou a bez vrásek. Díky okurkovému extraktu jsou póry viditelně stáhnuté.


Složení: růžová voda*, olej z meruňkových jader*, olej ze semen kamélie*, olej ze semen granátového jablka*, olej ze semen zeleného čaje*, rostlinný emulgátor*, okurkový extrakt*, růžový jíl*, parfém přírodního původu*.
* = BIO suroviny
99,4 % ingrediencí jsou přírodního původu. 86 % ingrediencí pochází z ekologického zemědělství.


Jak vidíte, skvělé složení a už i z toho můžete vydedukovat úžasné účinky krému.

Hydratační krém s růží a granátovým jablkem koupíte v 50ml balení za 669Kč.

Čtete složení na výrobcích? A jak se vám líbí toto?

Žádné komentáře:

Okomentovat