čtvrtek 1. září 2016

Soaphoria - Bronztone - aktivátor opálení

Ikdyž nám už v kalendáři svítí datum 1. září, ještě stále nám pěkně svítí a můžeme se stihnout nádherně opálit. A kdo pomáhá mě?


Jedinečná kombinace organických hojivých olejů z domácího prostředí ve spojení s oleji pocházejícími z plodů stromů brazilských pralesů, vytvořily jemný a přitom účinný aktivátor opálení. Exotická kombinace olejů buriti, ze sladkých mandlí a z malinových jader spolu s mrkvovým a měsíčkovým macerátem, připraví pokožku na slunění, podpoří její jednotné a dlouhotrvající opálení a pomůže předcházet spálení. Pokožku udržuje vláčnou a vyživenou bez stop dehydratace při i po slunění a zaručuje celkový komfort během pobytu na slunci. Bronztone je vhodný pro všechny typy pokožky a to včetně citlivé. Podporuje tvorbu melaninu. Je bez chemických a konzervačních přísad, živočišných tuků, ropných derivátů, parfemace a barviv.


Bronztone neboli aktivátor opálení od Soaphorie je v praktickém plastovém obalu, který si můžete vzít kamkoliv sebou. Je tak akorát velký, aby se vám vlezl nejen do tašky na koupák, ale i do kabelky. Má hliníkový šrubovací vršek, který dokonale těsní, takže se nemusíte bát, že by vám vytekla jediná kapka. 


Bronztone má nadhernou oranžovou barvu, je bez vůně a v podstatě je to směs olejů z buriti, sladkých mandlí a oleje z malinových jader  s mrkvovým a nehtíkovým macerátem.


Bronztone se díky svojí olejové konzistenci velmi dobře roztírá, ikdyž je trošku hutnější. Výborně a rychle se vstřebává, tak nebudete v žádném případě lepkavý. A co mě překvapilo, že jsem po nanesení nebyla ani mastná. Pokožka byla připravená na slunění. A jak jsem se opálila? Skvěle! Nadherně do hněda, žádné spáleniny a červená pálivá pokožka. Po opalování  poskytuje pokožce ochranu a zároveň hydrataci.

Buriti olej - nejbohatší přírodní zdroj beta karotenu, absorbuje škodlivé UV záření.
Olej ze sladkých mandlí - zvláčňuji, hydratuje a zklidňuje pokožku po slunění.
Olej z malinových jader - ma velmi silný ochranný UV faktor 30 - 50.
Mrkvový macerát - hydratuje, vyživuje, tonizuje a rozzařuje pokožku. Výborný na opalovaní.
Nehtíkový macerát - má protizápalové a regenerační schopnosti.

Já jsem s aktivátorem velmi spokojená a určitě si pořídím další balení.

Bronztone koupíte v 150ml balení za 16,90€.

Už jste Bronztone vyzkoušely? Co přírodního používáte na opalování?


Žádné komentáře:

Okomentovat