úterý 6. září 2016

BIO olej - stimulátor růstu řas Gemene


Pokud mě sledujete i na Instagramu, tak jste si už tohoto oleje určitě všimly. Tento olej je od značky GEMENE, která se vyrábí v Rusku, ale koupíte ji i na slovenské stránce Siberika. Na stránce najdete pouze "sibiřskou" kosmetiku, jak už napovídá i název. Jak ale obstál tento přírodní olejový stimulátor?


Prostriedok je určený na ošetrenie problémových mihalníc, ideálne zloženie prírodných bio aktívnych komponentov podporí a spevní prírodnú krásu vašich mihalníc. Dôslednosť pri výbere a presne vyvážený systém olej, výťažkov a vitamínov je garanciou toho, že každá procedúra bude krokom k pekným a výrazným mihalniciam. Použitie: aplikátorom naniesť olej na mihalnice len jedným smerom – od stredu mihalnice smerom od oka, pričom je potrebné dávať pozor aby sa olej nedostal do oka. Urobte skúšku na alergiu: pri prvom použití naneste olej na krátky čas. Ak nebudete pociťovať žiadne zmeny je možné olej nanášať na riasy večer a odstraňovať ráno, používať 2 – 3 krát do týždňa. Unikátne spracovanie Gemene – kombinácia silných prírodných komponentov a najnovších metód ich použitia.Ingredients/INCI:Castor oil , Paraffinum liquidum , Retinyl Palminate , Peach Kernel Oil , Prunus Dulcis Oil , Physalis alkekengi extract, Humulus Lupulus Cone Extract , Calendula officinalis flower extract , Nelumbo Nucifera extract, Tocopherol.Skladujte uzavreté od +5 do +25oC.Vyrobca:Rusko s dovolením GEMENE XO S.A.75800 PETRE-PARIS -FRANCE.Tento "zázrak" je zabalený v papírové stříbrné krabičce, která chrání plastovový obal stejný jako mají řasenky. Dokonce i má kartáček jako mají řasenky, takže je nanášení velmi jednoduché a zvládne ho každý.  Balení obsahuje i malinký hřebínek, který jsem nepoužívala a vlastně ani nevím, na co by měl být.


Pokud si přečtete složení, tak najdete hned na prvním místě Castor oil a co by to bylo jiného než velmi diskutovaný riciňák, který vám buď pomůže nebo ne. Jinak je ricinový olej vhodný nejen na řasy, ale i obočí a vypadávající vlasy.Stimulátor, jak už je v názvu je olejové konzistence a voní nádherně po fialkách, které teda ale neobsahuje. Nanášení je velmi jednoduché a doporučuje se nanášet ke kořínkům, což jde jednoduše. Stimulátor doporučuji nanášet pouze večer, protože vám řasy velmi zamastí, jako olej, a potom nebudete schopni sledovat ani televizi. Určitě nenanášejte na den a už vůbec ne pod řasenku. Podle doporučení stačí nanášet 2 - 3x za týden. Já jsem si z nanášení udělala večerní rituál a nanáším každý den. 


Na stimulátoru se mi líbí, že vám neslibuje žádný závratný objem ani prodloužení o několik stovek procent větší, takže to od něj ani nečekejte. Moje řasy se už po měsíci každodenního používání výrazně změnily. Jsou pevnější, nelámou se a při odličování očí už nemám tampónek plný řas. Po dvou měsících řasy jemně zhoustly a možná i trochu prodloužily, ale nic závratného. Celkově vypadají zdravější a výraznější, snad i proto, že už tak nepadají.Olejový stimulátor v 10ml balení koupíte nyní v akcii za 6,99€.

Co říkáte na tento přírodní stimulátor? Používáte něco podobné? Jaké máte zkušenosti s riciňákem?

Žádné komentáře:

Okomentovat