pondělí 26. září 2016

Weleda - Březový set na celulitidu


V mladých březových lístcích, které Weleda získává v ekologicky čistých oblastech jižních Čech, probíhají intenzivní procesy látkové výměny, které mají jeden zásadní efekt: Vedou k tvorbě éterických olejů a flavonoidů, což jsou látky, které čistí krev a odvádějí nepotřebné tekutiny.

Březový set se díky svému složení hodí jako prevence i pro zlepšení stavu celulitidy díky výtažkům z mladého březového listí, které účinně aktivují látkovou výměnu v pokožce, čím pomáhá redukovat celulitidu.


Březový sprchový peelingObzvlášť jemný peeling vyhlazuje a regeneruje vaši pokožku. Voskové perly z karnaubského a včelího vosku šetrně odstraňují odumřelé buňky, zatímco vitální buňky jsou chráněné. Jemné cukerné tenzidy pokožku čistí, hodnotný meruňkový olej zabraňuje vysoušení kůže během sprchování. Po použití bude vaše pleť hedvábně jemná a hladká na dotek.

Peeling je v plastové tubě zelené barvy s obrázkem březové větvičky. Vršek bílé barvy jednoduše otevřete i jednou rukou ve sprše a hned po otevření ucítíte i nádhernou vůni břízy. Peeling samotný má nažloutlou barvu a má středně hustou konzistenci, která je vyhovující. Peeling vám ani nepoteče po rukou a ani ho nebudete muset dolovat z tuby. 


Jak můžete vidět na obrázku, peeling samozřejmě obsahuje malé částečky, které vám odstraní starou vrstvu pokožky a zanechají ji velmi jemnou a provoněnou. Co to ale jsou za částečky? Jsou to voskové perly z karnaubského a včelího vosku, které jsou k pokožce velmi šetrné. Perličky jsou sice menší, ale velmi dobře a účinně pokožku vyčistí. Peeling navíc obsahuje i meruňkový olej, který je mimochodem skvělý na suchou pokožku a ricinový olej. Pokožka bude hydratovaná už po použití peelingu.


Peeling koupíte v 150ml balení za 8,35€.

Březový olej na celulitiduPodporuje vytvoření zdravé rovnováhy pokožky, účinně předchází vzniku celulitidy u lidí, kteří mají k její tvorbě dispozice a výrazně zlepšuje stav stávající celulitidy a celkový vzhled pokožky. Přípravek obsahuje - kromě výtažku z mladého březového listí – také výtažky z rozmarýnu a listnatce ostnitého, které aktivují látkovou výměnu v pokožce a hospodaření s tělními tekutinami. Dermatologické testy prokázaly účinnost přípravku: po 28 dnech jeho používání došlo ke zpevnění a vyhlazení pokožky o 21 %.

Březový olej je v skleněnné flaštičce tmavě zelené barvy s etiketou světle zelené barvy a vrškem bílé barvy se zářezy, který oceníte hlavně pokud budete mít mastné ruce. V tu dobu oceníte i zářezy na bocích flaštičky.


Olejíček samotný ma zeleno - žlutou barvu a stejnou náhernou březovou vůni, jako peeling. Olejíček obsahuje kromě výtažku z mladého březového listí, rozmarýnu a listnatce ostnitého. Velmi dobře se roztírá i na suché pokožce, ale já doporučuji nanášet hned po peelingu na ještě vlhkou pokožku krouživými pohyby. Pokožka zůstane velmi jemná, hydratovaná a hlavně hladká a nádherně provoněná.


Podle doporučení by se měl olejíček používat první 4 týdny 2x denně, teda ráno a večer a potom už jen 1x denně. Olej je ale tak příjemný, lehký a nádherně voňavý, že ho budete chtít používat při každém sprchování. 

Březový olej koupíte v 100ml balení za 17,56€.

Pojďme k výsledcích. Celulitidu jsem měla dost výraznou hlavně na stehnech, kde jsem peeling i olej aplikovala. Po víc než měsíci a půl pravidelného používání se celulitida samozřejmě neztratila úplně, to snad ani nejde, ale... Stehna už nejsou stehna, ale stehýnka. Jsou vyhladěné, celulitida se opravdu minimalizovala a celkově je pokožka už na pohled viditelně hezčí. Pokud tedy celulitidou trpíte, tak vám určitě doporučuji set vyzkoušet, protože to stojí opravdu za to. 

V setu, který je v zelené kosmetické taštičce najdete i tento kvalitní dřevěný kartáč ve tvaru srdíčka se kterým si já osobně nanáším peeling i olej.Březový set koupíte za 18,50€.


Ráda bych vám připomněla, že se ještě stále můžete zúčastnit soutěže o balíček výrobků weledy a hlavní cenu welnes pobyt. Více zde.


Žádné komentáře:

Okomentovat