čtvrtek 8. září 2016

Koňský šampon Mane'n Tail aneb šampon nejen pro koně


Koňský šampon v nás vzbuzuje okamžitý pocit toho, že je určený jak jinak než pro koně, tak jako psí šampon je pro psy. The Original Mane'n Tail ale upravil vycházející receptury koňské kosmetiky tak, aby byl vhodný i pro lidské využití. A jak to dopadlo? Já ho miluju💗Šampon i kondicionér jsou oba ve stejném plastovém bílém obalu s modrým klik vrškem pro velmi jednoduché dávkování i jednou rukou. Na obalu samozřejmě nechybí obrázek koní a název. Ten je velmi důležitý, zvlášť pro řadu Herbal-Gro, která má pro šampon i kondicioner stejný obal s zelenou etiketou. Navíc jsou oba v až 355ml balení, které vám vydrží velmi dlouho, protože obou stačí použít velmi málo.


Originální Herbal-Essentials šampón má unikátní postavení v celém systému péče o vlasy pomocí přírodních prostředků.
Zajišťuje především ideální čištění Vašich vlasů s pomocí směsi přírodních bylin smíchané do jednoho komplexu s olivovým olejem. Vaše vlasy díky použití Herbal-Essentials šampónu budou pevné od kořínků až ke konečkům.
Obohacený mikro-proteinový vzorec je navržen tak, aby šampón dokonale chránil Vaše vlasy. Šampón je možné použít pro všechny typy vlasů včetně vlasů barvených.
Originální Herbal-Essentials kondicionér má unikátní postavení v celém systému péče o vlasy pomocí přírodních prostředků. Zajišťuje především ideální ošetření Vašich vlasů s pomocí směsi přírodních bylin smíchaných s olivovým olejem.
Vaše vlasy díky použití Herbal-Essentials kondicionéru budou pevné od kořínků až ke konečkům.
Kondicionér zvlhčuje a po jeho použití budete mít vlasy lesklé a hedvábné s neuvěřitelně zdravým vzhledem.
Kondicionér je možné použít pro všechny typy vlasů včetně vlasů barvených.
Šampon i kondicionér mají i stejnou barvu, nádhernou tyrkysově modrou. Oba mají i velmi osvěžující bylinkovou vůni, která vydrží velmi dlouho i ve vlasech a to díky směsi přírodních bylin, které obsahují. Konzistence je už u každého jiná.
Šampon má středně hustou konzistenci, možná trochu řidší, výborně pění a ve vlasech vytváří bohatou bílou pěnu. Za to kondicionér je hustý a skvěle se udrží ve vlasech po dobu působení.


Šampon je jemný a k vlasem šetrný, ale i přesto vlasy skvěle očistí od stylingových přípravků. Vlasy jsou po umytí jemné a hladké, a to i moje hrubé a tvrdé, necuchají se, jsou vyživené, nadýchané a pevné. Po použití kondicionéru jsou vlasy navíc ještě jemnější a navíc je jednoduše rozčešete i bez dalších přípravků. Tato řada není speciálně na lupiny nebo vypadávání vlasů, ale pomohl i na to. Lupy zmizely a dokonce nacházím jak ve vaně tak i na kartáči minimum vlasů.

Šampon koupíte v 355ml balení za 195Kč a kondicionér v stejně velkém 355ml balení za 195Kč.


Další "koňské" šampony a kondicionéry najdete na Koňský-šampon.cz.

Znáte koňský šampon? Co na něj říkáte?

Žádné komentáře:

Okomentovat