pátek 2. září 2016

Makeup Revolution - lesk na rty a mono oční stín

Makeup revolution - kvalitní kosmetika za nízkou cenu.Ukaž svému okolí, jakou máš náladu díky speciálnímu lesku na rty v unikátní tubě. Vyber si z 10 neobyčejných odstínů lesku a nos je podle nálady. Na výběr máš jemné křišťálové odstíny, ale také sytě červené a růžové, které ukážou tvou vášnivou povahu. Lesk je obohacen o nepřilnavou vlastnost, nemusíš se tedy bát, že bude na rtech nepříjemně lepit. Tuba, ve které je lesk umístěný, je ideální do kabelky. Můžeš tak mít lesk neustále u sebe. Ukaž se pomocí nového lesku na rty!
Lesk na rty je v praktické plastové tubě, takže se nemusíte bát, že vám spadne a rozbije se. Osobně vyzkoušeno ihned po otevření balíčku. Tuba má i vlastní aplikátor, kterého jsem se popravdě trochu bála po zkušenosti s jinými lesky, ale je super. Je akorát velký a lesk s ním rozetřete velmi dobře.


Můj odstín Must be strong  vypadá na první pohled tmavě růžový, ale opak je pravdou a všude je dokonce prezentovaný v červeném odstínu. Po nanesení vám lesk rty zabarví do růžovo - červené barvy s nádherným leskem. Žádnou velkou pigmentaci ale nečekejte.


Lesk je sice hutnější, ale zároveň velmi jemný a hlavně nelepí! Konečně nemám nalepené vlasy na rtech, když zafouká vítr a je tak jemný, že ho vůbec necítím. Dokonce bych řekla, že rty i jemně hydratoval. Lesk se mnou vydržel ranní kávu bez větší újmy, možna trochu ztratil barvu, ale rty zůstaly stále jakoby potáhnuté lesklým filmem. Ten ale zmizel i s obědem.


Podtrženo a sečteno, lesk mě velmi překvapil svou výdrží a cenou, která je s porovnáním velkosti balení velmi nízká a určitě vyzkouším ještě další odstíny.

Lesk koupíte v 11ml balení za 49,90 Kč nebo 1,85€.

Zůstaň mladá díky novým barevným očním stínům. Živé barvy ti rozzáří pohled a dodají životní energii. Zamiluj se do každého z nabízených 46 barevných odstínů a vyzkoušej všechny. Okamžitě a jednoduše přilnou k očním víčkům a dodají jím čerstvý vzhled. Nadchnou tě nejen svou intenzitou a snadnou aplikací, ale také nízkou cenou, díky níž můžeš vyzkoušet skutečně všechny stíny, odstín po odstínu. Nikdy si nebyla tak blízko pohledu, ze kterého by sršel život.Oční stín je v plastovém obalu, který je dost silný, žádná měkota, která vám po pár použitích začne praskat pod rukama. I otvírání stínu je velmi jednoduché a drží velmi dobře.Stín v odstínu Touch me ma nádhernou světle tělovou matnou barvu a tím je velmi univerzální. Můžete ho použít pod obočí, do koutku oka, na stínování. Pokud nemáti rádi třpytky, je to stín právě pro vás, žádné totiž neobsahuje. Navíc je stín jakoby jemně máslový.Stín se velmi dobře nanáší jak aplikátorem, tak i štětcem, který preferuji, a práší jen opravdu velmi jemně. Za to výdrž má velmi dobrou a vydrží mi celý den i bez podkladové báze.

Stíny koupíte v 3,3g balení za stejnou cenu jako lesky 49,90 Kč nebo 1,85€.

Toto byla moje první a určitě ne poslední zkušenost s Makeup revolution. Co mi doporučíte vý?
Žádné komentáře:

Okomentovat