pondělí 16. května 2016

Weleda - mandlová péče o tělo a skin food

V souladu s člověkem a přírodou.

To je heslo Weledy, která vyrábí několik tisíc druhů léčiv, přes 120 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy a zaměstnává téměř 2000 lidí.

Weleda dodržuje nejvyšší standarty kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů - 83% z rostlinných surovin je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů volné přírody.

Všechny přípravky jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin a vždy bez umělých konzervačních látek.

Weleda si sama pěstuje léčivé rostliny ve vlastních zahradách a provozuje i vlastní zařízení na získávání rostlinných extraktů. Na trh jsou potom dodávány v mnoha podobách - tablety, masti, krémy, oleje, tělové mléka nebo sirupy.

A já vám dnes napíšu o řadě s mandlovou péčí pro citlivou pokožku.

Nepríjemné pnutie, začervenaná pleť či presušené miesta. Citlivá pokožka občas potrápila každého z nás. Počet ľudí s citlivou pleťou kvôli náročnému životnému štýlu, stresu a množstvu ďalších faktorov rastie.Tiež preto Weleda predstavuje novú Mandľovú telovú starostlivosť o citlivú pokožku celého tela.
Mandľový olej je svojimi vlastnosťami ideálny pre citlivú pokožku a Weleda ho už s úspechom využíva v pleťovej starostlivosti či ďalších výrobkoch.Weleda mandľový olej v BIO kvalite získava z družstva Manan zo Španielskej Valencie. Každý rok sa tu vyrobí približne 30 ton mandľového oleja. V tomto projekte sa Weleda snaží o šetrné využívanie cenných vodných zdrojov.
Mandľová pleťová a telová starostlivosť má čisto prírodné zloženie a v kombinácii s jedinečnými technológiami výroby, ktoré prebiehajú v úplne sterilnom prostredí, predstavuje dokonalé riešenie problémov citlivej pleti.

Mandlový krém na citlivou pokožku ruk

Toto je období, kdy musím pokožce ruk věnovat větší péči. Je tu jaro a s ním přicházī na řadu i starostlivost o záhradu. No, spíš zahrádku. Sadit, přesázet, rozsázet a hrabat se v zemi. A to dá na rukou znát. Ruce mám vysušené, někde až popraskané a o kůžičce nehtů ani nemluvím. Proto jsem ráda, že mám tento krém, který ruce zachrání. 
Je v plechové tubě, krásné růžové barvy, se šrubovacím uzávěrem. Krém není ani moc hustý, ale ani řídky, takže se výborně roztírá. Vstřebává se skoro okamžitě a proto nemám pocit jako po většině krémů, že by lepil. Je bílé barvy a voní překrásně po mandlích a řekla bych i marcipánu. Ruce mám hydratované a vyživené. Už po pár použitích vypadají ruce o poznání lépe a dokonce i kůžička okolo nehtů je jak má být.

Krém koupíte v 50ml balení za 8,75€.

Mandlové tělové mléko na citlivou pokožku


Jak mám suché ruce, tak mám suchou i pokožku těla. Mažu se každý den po sprchování, na které používám sprchový krém ze stejné řady.
Toto tělové mléko je v plastovém obalu se skvělou pumpičkou. Je super, že už s mastnýma rukama nemusím nic vymačkávat a vytláčet z tuby, která se klouže v rukách. Toto jednoduše zmáčknu a hotovo. Jsem z tohoto systému unešená! Mléko je spíš řidší, ale pro mě je to plus, protože si ho líp rozetřu než husté. Je bílé barvy a voní stejně nádherně jako krém na ruce. Roztírá se výborně a rychle se vstřebává. Pokožka zůstává hydratovaná a jemná. Pro mě důležité, že nejsem lepkavá.

Tělové mléko koupíte buď v balení 20ml za 2,15€ nebo 200ml za 14,95€.

Mandlová sprchová emulze na citlivou pokožku

Sprcha každý den a suchá pokožka. Nic extra, ale když už, ať to pomůže než uškodí. A tento sprchác teda pomáhá. Po sprchování jsem většinou měla pokožku vysušenou a svědivou. Tato emulze to ale napravila. 
Sprchový krém je v plastové tubě, stejné růžové barvy, jako celá řada. Je bílé barvy, konzistence je spíš řidší. Velmi dobře si ale nanesete kolik potřebujete. Výborně pění a voní stejně jako krém i mléko. Po použití je pleť hladká, hydratovaná a necítím žádne pnutí či svědění.

Sprchovací emulzi  koupíte v balení buď 20ml za 1,96€ nebo 200ml za 7,96€.

S celou řadou jsem velmi spokojená a můžu doporučit, hlavně na suchou pokožku.

Skin food - pleťový krém s bylinkami
Tak tento krém se stal u nás v rodině pokladem a zaslouží si nést označení mnohonásobně multifunkční! Používáme ho na všechno!
Krém je v plechové tubě zelené barvy se šrubovacím uzávěrem. Krém samotný je nažloutlý s obsahem oleje. Je hustý, ale velmi dobře se roztírá i vstřebává. Má vůni bylinek, ale mě voní i lesem. 
Krém používám hlavně na paty, stejně tak jako manžel. U obou dvou se dostavil stejný výsledek. Paty byli hydratované a i na pohled to bylo vidět. Používám ho i na suché lokty a kolena. Použít se dá i na drobné poranění, co teda aplikuji hlavně na dětech. Hlavně strupy se jim rychlejší a líp hojí.

Krém koupíte v balení buď 30ml za 5,96€ nebo 75ml za 9,16€.

Tento krém je opravdu skvělý a doma už máme druhé balení.

Žádné komentáře:

Okomentovat