pátek 27. května 2016

Astrid - Sluneční péče


A je to tu! Léto už je za rohem, stejně tak jako prázdniny, dovolená a s tím spojené výlety, koupačky, opalovačky, někoho čekají rybačky a práce v zahradě. Většinou se budeme pohybovat víc venku, kde na nás čekají sluneční louče a k tomu bude potřeba se i něčím namazat dřív, než budeme večer plakat a jajkat od bolesti, které nám může sluníčko způsobit a to je červená a bolavá pokožka, kterou budeme rychle zachraňovat tvarohem nebo smetanou. Proto je lepší se už ráno namazat krémy na opalování.

Spf faktor

SPF 15 - zablokuje asi 93% 
SPF 30 - zablokuje asi 97%
SPF 50 - zablokuje asi 98%
slunečních loučíJá jsem byla poctěna otestovat novou Sluneční péči od Astrid. Značku určitě poznáte ješte z mládí, kdy maminky měli doma nejen opalovací přípravky, ale i krémy. Dnes je Astrid vynovený a nabízí množství přípravků v péči o pleť, tělo a samozřejmě sluneční péči. 

Dětské mléko na opalování spray OF 30
ASTRID SUN Dětské mléko na opalování ve spreji OF 30obsahuje systém fotostabilních UV filtrů, který spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA a UVB záření. Mléko obohacené o extra pečující multivitaminový komplex (D-panthenol, vitaminy A, E, F) bylo speciálně vyvinuto pro ochranu citlivé dětské pokožky a napomáhá udržení hydratace v pokožce. Hypoalergenní složení, vyvinuté tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí, je dobře tolerováno citlivou dětskou pokožkou. 
Jak vidíte, toto mléko je v plastovém spreji. Má výborný tvar, který padne akorát do ruky. Sprej má bezpečnostní zámek, který je výborný, aby vá ho děti hned nevystříkali, což oceňuji, protože moje děti toho jsou opravdu schopné. Sprejem vystřeknete množství, které potřebujete a rozetřete. Je dobré, že je voděodolné, protože moje děti jsou schopné být celý den namočení v bazénu. Obsahuje i extra pečující multivitamínový komplex - D panthenol, vitamín A, E a F. Mléko samotné má bílou barvu,  vůni nevím, k čemu přirovnat, ale je nádherná. Velmi dobře se roztírá i vstřebává. Oceňuji, že pokožka nezůstane bílá, jak už se mi minule poštěstilo u jiného dětského mléka. Je vhodné i na obličej, takže dítko je chráněno celé. Je hypoalergenní a dermatologicky testované, jen škoda, že je vhodné až od 3 let a pro Noelka není vhodný. 

Balení 200ml.

Více o mléku zde.


Hydratační mléko na opalování spray OF 15ASTRID SUN Hydratační mléko na opalování ve spreji OF 15obsahuje systém fotostabilních UV filtrů, který spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA a UVB záření. Složení obohacené o multivitaminový komplex (beta-karoten, vitaminy A, E, F) poskytuje aktivní antioxidační ochranu, chrání pokožku před předčasným stárnutím a napomáhá bezpečnějšímu opalování. Mléko obsahuje D-panthenol, podporuje hydrataci pokožky a chrání ji před ztrátou vlhkosti a pružnosti. 
I toto mléko je v plastovém spreji, který je anatomicky upravený, aby se lépe držel v ruce, je to super, pokud mate ruce už namazané. Sprejem si nastříkáte kolik potřebujete a už jenom rozmažete. Doporučené dávkování je 36g na dospělou osobu, tj. cca 6 čajových lžiček. Obsahuje extra pečující multivitamínový komplex - D panthenol, vitamín A, E a F a je voděodolné, takže super i do vody. Mléko je bílé barvy, vůní mi připadá květinová, nevím určit přesně. Je velmi jemné a lehce se roztírá. Pokožka zůstává provoněná a hydratovaná. Mám suchou pokožku, takže můžu doporučit a v létě, kdy pokožka ještě víc suší je opravdu výborné. Mléko je dermatologicky testované.

Balení 2ooml.

Více o mléku zde.


Hydratační mléko na opalování OF 30


ASTRID SUN Hydratační mléko na opalování OF 30 obsahuje systém fotostabilních UV filtrů, který spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA a UVB záření. Složení obohacené omultivitaminový komplex (beta-karoten, vitaminy A, E, F)poskytuje aktivní antioxidační ochranu, chrání pokožku před předčasným stárnutím a napomáhá bezpečnějšímu opalování. Mléko obsahuje D-panthenol a přírodní betain, podporuje hydrataci pokožky a chrání ji před ztrátou vlhkosti a pružnosti. 
Mléko je v plastovém balení, anatomicky navržené na dobré uchopení. Mléko se mi zdá hustější než to ve spreji a hlavně má větší ochranu. Jinak je to to samé jako ve spreji. Výborně se roztírá i vstřebává. Voní stejně pěkně jako ve spreji. Toto mléko natírám každé ráno hned po sprše místo běžných mlék. Venku už sluníčko svítí už ráno, když jdu s dcerou do školy a většinou už mám krátké tričko a kraťasy. Dermatologicky testované.

Balení 200ml.

Více o mléku zde.


Hydratační mléko po opalováníASTRID SUN Hydratační mléko po opalování obohacené oextra zklidňující komplex (D-panthenol, allantoin, bisabolol)napomáhá udržet v pokožce optimální úroveň hydratace a zároveň zklidnit pokožku podrážděnou slunečním zářením. Zvláčňuje pokožku, podporuje její dlouhotrvající opálení a zanechává ji jemnou, hydratovanou a vyživenou. Dodává pokožce příjemnou svěží vůni. Snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. 
Mléko po opalování je v plastovém obalu stejném jako mléko na opalování. Určitě si je ale nepopletete, protože mléka po opalování mají modré obaly. Mléko je určené po opalování a já používám večer, když vím, že už ven nepůjdu. Osprchuju a mažu. A mažu ráda. Mléko nejenže pokožku po pobytu na slunci hydratuje a upokojuje, ale nádherně voní! Mě připomíná květiny a melouny. Je velice jemné, výborně se roztírá a vstřebává se rychle. Zklidňující komplex D - panthenol, allantoin a bisabolol napomáhá pokožce udržet v pokožce optimální úroveň hydratace a zároveň pokožku zklidňuje. Po celém dni to určitě uvítáte. Navíc pomáhá udržet opálení. Dermatologicky testované.

Balení 200ml.

Více o mléku zde.

Já jsem s vynovenými prostředky sluneční péče spokojená. Asi proto, že Astridem nás maminka mazala se setrou už jako malé. 

Poznáte nové výrobky Astrid? Jaké používáte a doporučili by jste mi je?

🌞🌞🌞Pěkný slunečný den🌞🌞🌞

PS: A nezapomeňte se namazat, až půjdete ven.

Žádné komentáře:

Okomentovat