pondělí 2. května 2016

HiPP - sprchový krém s přírodním BIO mandlovým olejem


Kdo z vás by nepoznal značku HiPP.  Jedná se o značku ve které můžete najít jak příkrmy, tak dětskou kosmetiku a kosmetiku pro maminky.

Určitě bych vám doporučila kuknout jejich stránky! Na stránce najdete podstránky pro těhotné - kalkulačka plodnosti, kalkulačka termínu porodu, kalkulačka hmotnosti, další tipy a rady pro nastávající maminky a samozřejmě produkty.
Další podstránka se věnuje mléku - tady bych vám doporučila rady ke kojení, něco o alergii, a mlíčka.
Na podstránce příkrmy určitě kuknite průvodce příkrmy - jak, kdy a proč a příkrmy.
Stránka se věnuje i dětem od 1 do 3 let, kde najdete taktéž průvodce a mňamky.
Najdete zde samozřejmě i kosmetikuprůvodce kosmetikou s radami a produkty.

Nejlepší nakonec - HiPP ma svůj Baby Club, kde najdete zajímavé hry, soutěže, rady a se svojím dítkem se můžete stát i Malým objevitelem a testovat novinky. Tak neváhejte a zaregistrujte se už dnes.

Sprchový krém s přírodním BIO mandlovým olejem
Dnes se ale budeme věnovat už zmíněnému sprchovému krému, který najdete zde spolu s další "koupací" kosmetikou.
Jak už jste si přečetli v názvu, sprchový krém obsahuje BIO mandlový olej, který je nejcennější rostlinný olej. Svojím složením je nejblíž lidské pokožce, nevyvolává alergické reakce, je lisovaný za studena ze suchých pecek sladkých mandlí, obsahuje vysoký podíl bio aktivních látek - nenasycené mastné kyseliny, vitamíny A, E a minerály draslík, vápník a hořčík.


Sprchový krém je v plastové flašce, která má dno dole, což je úplně super a nemusíte krém třepat, aby vám vytekl. Hned jak krém otevřete ucítíte překrásnou vůni, která vydrží ješte dlouho po koupeli. Krém je dost hustý, tak se nemusíte bát, že vám ho vyteče moc.  Já přidávám i trochu do vany, kdy vytvoří pěnu, kterou Noelko miluje nebo si dám trochu do dlaní, napěním a umývám. Krém je velmi jemný, lehce roztíratelný. Dá se použít i jako šampon, ikdyž na to není určený. Vlásky jsou umyté, hladké a nádherně voňavé. Stejně tak jako i pokožka, kterou krém absolutně nevysušuje díky mandlovému oleji zůstává hydratovaná, hladká a voňavá.A protože i maminka chce být hladká, čistá a voňavá jako miminko použila jsem sprchový krém i já😜 na suchou pokožkou reagoval výborně a i maminka se cítila jako Noelko.

Sprchovací krém je ve 200ml balení.

Žádné komentáře:

Okomentovat