úterý 24. května 2016

Oligodermie - Vitamínový peeling s kiwi a mangem


Víkend je většinou doba, kdy se věnuji víc sobě. Ne, že bych se o sebe přes týden nestarala, ale víkend patří takovým záležitostem, které stačí udělat 1x za týden a to konkrétně třeba peeling.

Už ve starověku si ženy v Egyptě čistili pleť pískem smíchaným s oleji, aby se zbavili staré kůže. 

Úlohou peelingu je jemně obrousit pokožku, pomáhá ji zbavit starých, odumřelých buněk, pod kterými je pleť nová - mladší. Podporuje i prokrvení pokožky a napomáhá k celkové regeneraci.

Vitamínový peeling s kiwi a mangem


Peeling je v plastove tubě se šrubovacím vršek. Peeling samotný je gelové konzistence. Barvu má lehce oranžovou - průhlednou. Obsahuje malé zrnícka hnědé barvy, které jsou velmi jemné, ale účinně vyčistí černé tečky. Vůně je nádherná sladká, a jak je v názvu, mangová. Jak kdybych se zahryzla do zralého manga, mňam. 
Vitamínový peeling s kiwi je jeden z našich nejoblíbenějších produktů. Jedná se o pleťový peeling gelové struktury, kdy se o jemnou exfoliaci pokožky starají zrníčka z kiwi.
Obsahuje výtažky ze tří rostlin pro šetrné odstranění odumřelých buněk a nečistot. 
Aktivní složky: 
  • Kiwi - extrakt bohatý na vitamin C s antioxidačními vlastnostmi
  • Mango – extrakt, sloužící k hydrataci pokožky
  • Ananas -  extrakt, který se stará o projasnění pleti, bohatý na cukry a vitamíny, má energizující a detoxikační vlastnosti.
Vhodný pro všechny typy pleti.

Toto si o peelingu přečtete na stránce Zdravi-krasa.cz, kde najdete kompletní řadu Oligodermie

Peeling používám 1x za týden. Mám suchou pleť, které to stačí. Pokud máte mastnou pleť, můžete používat i 2x za týden. Nedoporučuji používat častější! Vám to nepomůže a pleť zbavíte nových buněk.Peeling nanáším na vyčistěnou, vlhkou pleť. Krouživými pohyby masíruji pleť asi 2 minuty a potom opláchnu vlažnou vodou. Pleť mám po použití hladkou jak dětskou prdelku, zářivější, čistější. Po tomto peelingu není, na rozdíl od některých začervenalá, podrážděná a svědivá.Peeling  koupíte v 50ml balení za 590Kč.

Důležité je pro mě hlavně to, že moje suchá pleť není po použití vysušená, dokonce bych řekla, že je hydratovaná, protože necítím potřebu si pleť namazat.Žádné komentáře:

Okomentovat