pátek 15. července 2016

Weleda - Arniková řada🌻


Zdravý pohyb je přirozenou součástní kvalitního života. Ať už potřebujete ošetřit drobné poranění, osvěžit se po sportu nebo připravit na sportovní výkon masáží, arniková řada toto vše obsahuje. A co je to vlastně arnika? Arnika horská je ceněná léčivá rostlina, používá se zejméná zevně na poranění a záněty. Je jedovatá, ale odborníci z Weledy si s ní věděli výborně poradit.


Masážní olej s arnikou


Prohřívá a posiluje tkáň, odstraňuje svalové napětí a ztuhlost

Masážní olej s arnikou Weleda díky svému složení pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu. Přípravek má mnohostranné využití. Zabezpečuje pružnost pokožky a podkožního svalstva, navozuje pocit příjemného tepla. Podporuje přirozené funkce pokožky.Masážní olej je v tmavě zelené lahvičce, přes kterou je lehce vidět, kolik vám ještě olejíčku zůstává. Má šrubovací vršek se zářezy, který určitě oceníte s mastnými rukami. Ještě víc ale oceníte vroubky, které má lahvička po bocích. Určitě se vám nestane, že by se vám díky nim klouzala v rukou. Samotný olejíček je zeleno-žluté barvy a má nádhernou bylinkovou vůni. Ikdyž se doporučuje natírat olej na vlhkou pokožku po sprchování nebo koupeli, velmi lehce se dá rozetřít i na suché pokožce. Docela rychle se vstřebává, tak se nemusíte bát, že by jste byli zamašťění. Olej naleju do dlaní a krouživými pohyby VŽDY směrem k srdci roztírám. Protože je vhodný i jako prevence křečových žil, natírám hlavně na nohy. Olej využijí nejen sportovci před a po k masáži, kdy výborně prokrvuje a prohřívá svalovou tkáň. Zároveň potporuje přirozenou regeneraci pokožky. Pokud trochu oleje naleje do horké lázně výborně se zregenerujete a to nejen díky vůni.

Masážní olej s arnikou  koupíte ve třech baleních - 50ml/7,96€ 100ml/11,96€ 200ml/18,96€.

Arnikový sprchový gel


Pro příjemný pocit po sportování

Arnika v BIO kvalitě osvěží pokožku, levandule zklidní vaši mysl a rozmarýn vám dodá novou energii. Tento sprchový gel pomáhá zachovat přirozenou hydrataci pokožky.Sprchový gel je v plastové tubě, která stojí na otvíracím vršku. Výborné, když jste u konce balení a nemusíte čekat, než vám steče dolů. Má krásné oranžové balení s arnikou. Samotný sprchový gel je gelové konzistence, která mi naprosto vyhovuje. Je průhledný a má stejnou bylinnou vůni jako masážní olej. Gel dobře pění a pokožka zůstává hladká a provoněná. Je výborný po sportování, kdy vám arnika osvěží pokožku, levandule zklidní mysl a rozmarýn dodá energii. Mě připadá, že jsem po použití celkově osvěžená a plná energie. Doporučuji po sprchování použít masážní olej.

Arnikový sprchový gel  koupíte ve 200ml balení za 7,96€.

Arnika gel


Rychlá pomoc při výronech a tupých poraněních

Arnikový gel uleví bezprostředně při bolestech svalů po nadměrné námaze, po vzniku modřin či výronu. Mírní vznik otoků, urychluje hojení. Nanášíme opakovaně na postiženou oblast až do odeznění bolesti.
Gel je v malé bílé plechové tubě se šrubovacím vrškem. Samotný gel je zeleno-žluté barvy, stejné jako masážní olej. Jak už říká název, je gelové konzistence a má stejnou vůni, jako celá arniková řada. Já jsem si ho velmi oblíbila, obzvlášť teď, když jsem si natáhla zápěstí. Bolest byla dost velká, s čím si gel výborně poradil. Velmi dobře se roztírá a pokožka nezůstane zalepená, jak to mají ve zvyku podobné gely. Gel je vhodný na bolesti svalů, modřiny nebo výrony. Zároveň je hojivý, protizánětlivý a desinfekční. Určitě bych uvítala gel i ve větším balení, protože je opravdu skvělý.

Arnika gel  koupíte ve 25g balení za 7, 15€.

Celou řadu pro sportovce najdete zde.


Žádné komentáře:

Okomentovat