pátek 1. července 2016

Tvoja kosmetika - Tělový peeling meruňka&meduňka


Léto už je oficiálně tu a k létu patří i odhalená pokožka. A aby jsme se měli čím pochlubit a co ukázat, musíme se o pokožku dobře starat. A čím jiným docílit jemnou, hladkou a svěží pokožku než peelingem.

Mě ke krásné pokožce aktuálně pomáhá skvělý peeling Tvoja s nádhernou vůní meruňek a meduňky.

Tvoj jemný šlehaný peeling meruňka a meduňka




"Ten jemnejší peeling z našej ponuky vyrobený z jemnej soli z Mŕtveho mora. Jeho krémová konzistencia zabezpečí ľahkú manipuláciu a výborný výsledok. Peeling je šľahaný z bambuckého masla a mrkvového oleja, ktorý je bohatý na betakarotén, čo je vhodné hlavne v letnom období. Odporúča sa na suchú pokožku, po jeho použití už nie je nutné používať na premastenie telový krém alebo maslo, keĎže je pokožka už dostatočne premastená."

Peeling je v praktickém plastovém balení s plechovým šroubovacím vrškem. Balení vam sedne akorát do ruky a skvělé na něm je, že ho můžete využít až do konce. Nemusíte nic vytláčet a páčit z různych tub.
Po otevření vás jako první zaujme nádherná a svěží meruňková vůně. Je sladká a v pozadí ucítíte i meduňku.
Peeling je žluto-oranžové barvy s jemnými zrníčky.


Je založený na olejové konzistenci, obsahuje mrkový olej. Mrkvový olej je bohatý na vitamíny a zjemňuje pokožku. Obsahuje i bambucké máslo, které je vhodné hlavně na suchou a citlivou pokožku, stejně jako tento peeling. Navíc dokaže zjemnit tvrdou pokožku a výborně hydratuje.
Peeling se jednoduše nanáší nejlépe na vlhkou pokožku. Důležité je peelingem pokožku "nedrhnout", ale jemně masírovat krouživými pohyby několik sekund. Potom jednoduše opláchnete teplou vodou.
Moje pokožka zůstala po použití velmi jemná, hladká a svěží. Z čeho jsem byla velmi překvapená byla hydratace.  Díky obsaženému mrkvovému oleji a bambuckému máslu zůstala pokožka až neuvěřitelně hydratovaná. Zatím co po jiném peelingu byla pokožka suchá a musela jsem se namazat, tak po tomto peelingu tuto potřebu vůbec nemám.
Navíc vám peeling odstraní odumřetou pokožku a já ho používám i před depilací.



Zloženie: jemná morská soľ, bambucké maslo, jojobový olej, marhuľový olej, olej z mrkvových tkanív, mandľový olej, mleté orechové škrupiny, vitamín E, extrakt z grepových jadierok, marhuľový esenciálny olej, medovková silica

Meruňkovo-meduňkový peeling  koupíte v 100ml balení za 5,50€.

Pokud by vám 100ml balení nestačilo, najdete peeling ve 300ml balení za 14,90€.


Pokud by vám tento peeling nevyhoval buď vůní nebo jemností zrnek mrkněte na Medovo-skořicový peeling, který je hrubší a vhodný i na celulitidu. Koupíte ho ve 100ml balení za 4,50€.


Tvoja kosmetika  na Bio beauty.sk, kde najdete další výrobky této kosmetiky.

Žádné komentáře:

Okomentovat