úterý 12. července 2016

Dr. Entner - Čisté sérum kyseliny hyaluronové NANODERM HA

Znáte značku Dr. Entner? Je to nejlepší výrobce dermatokosmetiky celosvětového měřítka. A proč? 

Protože tato kosmetika, která se využívá hlavně v dermatologii, plastické chirurgii, medi-lázních a profesionální péči o pleť je 100% přírodní, hypoalergení, bez parabenů, dermatologicky testovaná, netestovaná na zvířatech, bez parfemace a ropných produktů.

Technologicky vyspělé, moderní a vědecky ověřené přípravky v péči o pleť jsou navrženy speciálně pro omlazení pketi s přirozenou funkcí a je klinicky prokázáno, že mají významný vliv na kůži.

Čisté sérum kyseliny hyaluronové Nanoderm HA
A co to vlastně kyselina hyaluronová je? Elixír mládí! Je základním kamenem při tvorbě buněk a mimo jiné má excelentní regenerační účinek. Potenciál kyseliny hyaluronové byl objeven již v minulém století, kdy se využíval hlavně chirurgicky k zrychlení hojení po popáleninách a špatně se hojící poranění kůže. Dnes je používána hlavně v estetické chirurgii a kosmetice.Hloubková a povrchová hydratace pro každodenní použití pro pleť í celé tělo.
  • Zjemňuje ošetřovanou kůži
  • Omezuje tvorbu vrásek
  • Stimuluje tvorbu a růst nových buněk
  • Zaručuje vysokou hydrataci pokožky
  • Velmi vhodné pro obnovu pokožky poškozené UV zářením, po zákrocích plastické chirurgie
  • Pozitivně působí proti akné a na hojení ran.

Toto sérum je ve skleněné flaštičce s praktickým kapátkem. Jednoduše si nakapate kolik a kam potřebujete. Mě stačí na suchou pleť čtyři kapky séra. Aplikovala jsem ho na vyčistěnou pleť ráno i večer. Sérum je průhledné a má jemně gelovou konzistenci, která při roztírání jemně vodnatěla a sérum se tak vyborně roztíralo a téměř okamžitě vstřebávalo. Pleť byla po použití séra jednoznačně vyborně hydratovaná a jemnější na dotek. I na pohled byla změna na pleti vyditelná. Ve 30 letech už nějaké ty vrásky mám a to nejen z dětí😜 Díky výborné hydrataci, kterou moje opravdu suchá pleť velmi ocenila, byla pružnější a vypnutější. Takže vysledky byli i na vráskách vidět a pokožka byla celkově v lepší kondici.Sérum Nanoderm HA  koupíte buď v 30ml balení za 947Kč nebo v 50ml balení za 1097Kč.

K nákupu séra dostane jako dáreček Zpevňující krém v hodnotě 420Kč.


Zpevňující krémKrém je ve skleněném balení malinové barvy s luxusně vypadajícím vrškem. Krém je bílé barvy, má velmi jemnou konzistenci a příjemnou květinovou vůni. Doporučuji krém nanášet po vstřebání kyseliny hyaluronové. Krém se díky své jemnosti velmi dobře roztírá a vstřebává. Nanáším tedy ráno i večer a určitě pomohl účinkům séra Nanoderm HA.
Žádné komentáře:

Okomentovat