čtvrtek 28. července 2016

Elysson - BIO handmade kosmetika


Luxusní, účinná, kvalitní a hlavně přírodní. To je ona - kosmetika Elysson. Kosmetika, která vám udělá s pletí zázrak i přes noc. Navíc bude namíchaná přímo zázračnými rukami Zuzany Hubové, která mimochodem získala významné ocenení, zapsáno v Oxfordské encyklopedii.
 Podle dotazníku vám paní Zuzana namíchá kosmetiku pro vás jako stvořenou a se vším vám velmi ochotně poradí. Kosmetika se dá namíchat pro každý typ pleti.


Čistící olej na tvářTento zázračný čistící olej je v nádherné černé skleněné flaštičce s pumpičkou, kterou si velmi jednoduše nadávkujete olej bez zamastění flaštičky. A vydíte tu nádhernou etiketu? Olej má zlatavou barvu, olejovou konzistenci a vůni rozmarýnu. Na vyčištění tváře vám bude stačit jen olej a voda. Jednoduše olej nanesete na mokrou tvář a vmasírujete do pokožky. Budou vám stačit asi 2 -3 pumpičky. Olej se po smíchání s vodou mění na mléčnou barvu a už při čištění ucítíte jemnost. Potom už jen umyju vodou. Oh la là a pleť je jako nová. Žádné podráždění, vysušení, svědění, vypnutí ani štípání v očích! A dokáže dokonce "umýt" i make-up. Pleť zůstala svěží, hydratovaná, jemná a i na pohled zdravější. 

Čistící olej koupíte ve 100ml balení za 19€.

Regenerační olejové sérum ABSOLUXSérum je opět v nádherném černém skle s nádhernou etiketou. Lahvička obsahuje kapátko, kterým jednoduše sérum nanesete kam potřebujete. Sérum je zlatavo - žluté barvy, olejové konzistence a má silnou květinovou vůni. 


Sérum se díky kapátku jednoduše nanáší. Před použitím je třeba lahvičku protřepat a už jen nanášet. Já nanáším na čelo, líce a bradu a rozetřu na celou tvář. Na suchší místa můžete nanést i více séra, ale asi ne dlouho. Mě už se po týdnu používání změnila suchá pleť na nádherně jemnou, takže už nanáším menší množství. Sérum obsahuje i vzácné fosfolipidy, které pomáhají pokožku hydratovat a chránit ji před vysoušením, regenerují základy buňkových membrán. Sérum zanechá pokožku velmi dobře hydratovanou, vyživenou, jemnou, nádherně rozzářenou a svěží. Sérum se může použít i na den, díky přirozenému UV filtru.

Regenerační sérum koupíte v 35ml balení za 86€.

Oční krém LUXORKrém je opět v nádherném skleněnném obalu s nádhernou etiketou. Tentokrát se šrubovacím vrškem. Krém má zlatavě - žlutou barvu, zdá se být řidší, ale po roztírání zhutní a má nádhernou květinovou vůni.


Díky konzistenci krému, která zhutní se krém může hůře roztírat, ale pouze na začátku používání. Potom se už roztírá velmi dobře. Protože se nanáší až 3 cm v okolí očí a díky své barvě, se mi zdá, že může fungovat i jako přírodní korektor na tmavé kruhy pod očima. Právě i díky obsáhnutému jalovci, který je skvělý na opuchy, je dobrý i na opuchy očí. Ještě se vrátím k tomu nanášení. Krém by se měl nanášet 3 cm pod oči a 3 cm nabok ke spánkům. Krém by se měl spíš vklepkávat do očního okolí, ale pokud nemám čas, jednoduše rozetřu. Výsledek se objevil už po prvním použití, kdy byla pleť v okolí očí rozzářena a svěží, díky santalovému dřevu výborně hydratovaná. Po více než měsíci nepoznám tmavé kruhy, opuchy jsou minimální a vrásky, které začly vykoukat jsou pryč. Tento krém je malý zázrak.

Oční krém koupíte v 20ml balení za 48€.

Krém na vrásky LUX VARIANTKrém je v černém skleněnném obalu s nádhernou etiketou a šrubovacím vršekem. Jak jste si mohli všimnout, celá řada je ve stejném obalu. Krém samotný má lehce nažlotlou barvu, silnou květinovou vůni a stejně jako už zmíněný oční krém má řidší konzistenci, která při roztírání zhutní. Doporučuji vám nanášet krém v menším množství a podle potřeby raději přidat.


Krém je posledním krokem mojí "zázračné" kůry. Nanáším raději v menším množství a podle potřeby přidávám. Pokud nanesete krému víc, jak se to stalo mě hned na začátku, budete krém roztírat dlouho. Proto nanáším menší množství na čelo, tváře a bradu a spíš vklepkávám než roztírám. Pro velmi suchou pokožku se doporučuje použít ještě před krémem sérum. Já ho používám i teď, když už mám pokožku "spravenou". Krém můžete použít i jako masku nebo rychlou regeneraci namazáním hrubší vrstvy. Pokožka byla výborně hydratovaná a svěží už po prvním použití. Po víc než měsíci je jako znovuzrozená. Hladká, jemná, hydratovaná, vsěží, zářivá a omlazená. No jo, už před 30-tkou se začli vystrkovat vrásky, které krém odvrátil. 

Krém na vrásky koupíte v 60ml balení za 77€.

Možná vás u kosmetiky odradí cena, ale ta se vyrovná účinkům a kvalitě kosmetiky, která neobsahuje žadnou chemii, nekvalitní tuk, konzervační přípravky, minerální oleje. 

Více o výrobcích si můžete přečíst zde.Žádné komentáře:

Okomentovat