úterý 8. listopadu 2016

Shanti Spirit - balzám z levandule, bambuckého másla a konopí

Balzám se skvělými účinky se může pochlubit 100% čistotou a 100% přírodním složením, které je opravdu výborné a svou univerzálností nahradíte několik krémů jedním balzámem vhodným jak na tvář, tělo, ruce i paty s překrásnou vůní levandule. Co víc si přát?


Shanti Spirit balzám z levandule, bambuckého másla a konopí je nejen pro milovníky vůně levandule. Je to velkorysý a jemný krémový balzám pro celou rodinu na obličej, tělo i chodidla. Bude pro vás všechny plnohodnotným pečovatelem ve dne i v noci. Bambucké máslo hydratuje a hloubkově vyživuje pokožku, obnovuje pružnost, regeneruje a revitalizuje tkáně. Konopný olej napomáhá ideální rovnováze mezi omega 6 a omega 3 kyselinami. Zároveň vyživí, ochrání a zjemní suchou a dehydrovanou pleť, zregeneruje pokožku trpící nadměrnému vystavení chladu, větru a slunci. Vždy vás obklopí nezaměnitelnou levandulovou vůní, která uklidňuje a vytváří relaxační atmosféru.

Proto je vhodný nejen pro běžné použití, ale i po sportování, únavně po celodenní nebo namáhavé práci, turistice a pobytu v náročnějších povětrnostních podmínkách.Levandulový balzám s konopím z bambuckého másla, už název sám o sobě je skvělý. Velmi univerzální balzám s překrásnou vůní levandule, která je velmi příjemná a ne přehnaná, je v plastovém průhledném kelímku s hliníkovým šrubovacím uzávěrem a unikátní konzistencí. Proč unikátní? Protože už jsem nějaké balzámy podobného typu vyzkoušela, ale jejich konzistence byla i v létě nesmírně tuhá, skoro až zatvrdnutá a dostat je z kelímku byl někdy až nadlidský úkol. Tento balzám je sice tuhý, ale prstem ho naberete jak máslíčko a stejně lehce ho i rozetřete. Prostě dokonalost sama o sobě.


Balzám nanesete velmi jednoduše do dlaně a díky skvělé konzistenci se můžete okamžitě namazat klidně od hlavy až k patě. Díky svojí univerzálnosti s balzámem namažete nejen suché paty, kolena a lokty, ale klidně i celé tělo. Dokonce i obličej uvítá skvělé účinky balzámu, ale pozor na oči, ty by se nepotěšili. Balzám pokožku okamžitě hydratuje a promasťuje díky bambuckému máslu, které je mimochodem skvělé na kožní problémy, které léčí, je protizápalové, zvláčnující a zvlhčující.


V balzámu najdete i konopný olej vhodný na zvlhčení a výživu pokožky a výrazně omezuje suchost pokožky, co potvrzuji já a i moje suchá pokožka a podobné účinky má i olivový olej. O zvláčnění, změkčení a regeneraci pokožky se postasuroviny  vosk s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními a protivirovými účinky. Složení: bambucké máslo*, konopný olej*, olivový olej*, včelí vosk*, esenciální olej z levadule*.
* = BIO suroviny 100 % ingrediencí jsou přírodního původu. 100 % ingrediencí je z ekologického zemědělství.

Balzám s levandulí koupíte v 100g balení za 609 Kč.

Máte i vy nějaký univerzální krém, který zvládne všechno?


Žádné komentáře:

Okomentovat