pondělí 14. listopadu 2016

Rozjasňující podkladová báze 100% Pure


Krásnější díky přírodě se stejným účinkem, ale BEZ silikonu - to je kouzelná rozjasňující podkladová báze od 100% Pure. Kosmetika se skládá jen z kvalitních přírodních surovin. Základ výrobků není tvořen vodou, ale rovnou všemi účinnými ingrediencemi. Výrobky obsahují výtažky z ovoce, zeleniny a bylinek. Díky tomu se může pochlubit většinou veganskými i vegetarianskými výrobky.Báze obsahuje světlo odrážející pigmenty, které zanechají Vaši pleť jasnou, hladkou a na pohled zdravější. Vitamíny, antioxidanty a výtažky z modré vinné révy Vaši pleť vyživí a chrání ji před volnými radikály a proti stárnutí. Báze prodlužuje životnost make-upu. Neobsahuje silikony a neucpává póry.
100% přírodní, 100% vegan a samozřejmě netestována na zvířatech.

Flaštička z bílého bytelného skla je uzavřena průhledným plastovým vrškem, který chrání praktickou a hlavně hygienickou pumpičku. Flaštička sedne do ruky jak ulitá a díky pumpičce vytvarované přesně na prst, je nanášení velmi jednoduché a lehké. Báze samotná je bílé barvy s miniaturními třpytkami zlaté barvy, které se postarají o dokonalý rozjasňující efekt a gelová konzistence je jak stvořená ke skvělé roztírání. O dokonalý požitek se postará i vůně, která mi připomíná domácí jablečnou přesnídávku.

Pokud používáte nebo jste používaly báze z drogerie, tedy nepřírodní, tak určitě víte, že aby vám zanechaly tvářičku vyhlazenou a dokonale připravenou pod make-up, potřebují k tomu silikon. V přírodní kosmetice pro silikon není místo! Jak se ale podařilo 100% Pure vykouzlit přírodní bázi bez jeho použití se stejným účinkem je pro mě neznámou.


Báze se používá stejně jako každá jiná. Na pleť stačí nanést opravdu malé množství a rozetřít. To jde opravdu lehce, díky gelové konzistenci. Stejně lehce a rychle se báze i vstřebává a pleť zanechá dokonale připravenou pro make-up - vyplní vrásky, minimalizuje póry, vyhladí, rozjasní, hydratuje. Navíc vám báze zaručí delší vydrž make-upu, ale stejně dobře udrží i oční stíny.

Rozjasňujcí podkladovou bázi koupíte v 30ml balení za 965 Kč.

Používáte podkladovou bázi?

Žádné komentáře:

Okomentovat