úterý 1. listopadu 2016

Salt of the Earth - nejpřírodnější ochrana před tělesným pachem


Pokud se spotíte jen v posilovně, tak vám gratuluji, protože máte o jeden problém míň. Pokud se potíte i teď v zimě, stejně jako já, tak určitě víte, jak je těžké s tím bojovat a hlavně najít vhodného pomocníka, který vám pomůže. V drogérii je nespočet antiperspirantů, které vám určitě nedoporučuji už jen kvůli tomu, že silné adstringenty v nich obsažené spůsobují uzavření pórů pokožky a pot se nedostanete ven vůbec. Navíc obsahují například sulfid zinečnatý, hlinité soly, formaldehyd a alkohol. Oproti tomu deodoranty póry nestahují, ale neutralizují "vůni" potu a pokud obsahují parfém, tak budete i vonět. Pokud ale preferujete přírodní kosmetiku, tak pro vás určitě nebude hračka najít vhodný deodorant. Na trhu je sice několik druhů přírodních deodorantů, ale některé jsou až tak přírodní, že vlastně ani nemají žádný účinek. To se ale nedá říct o potassium alum Přírodním krystalu.


Krystalový deodorant je jiný deodorant než znám. Je v plastovém průhledném obalu, na tom by nic zvláštního nebylo, kromě toho, že je ekologický. Zvláštní je vnitřek obalu. Deodorant v tuhém stavu, ale ne krémový. Je tvrdý a to úplně, jak kamen. Kamen - kamenec. To je ono. Kamenec byl používaný už desetročí a to úspěšně. Zabraňuje růstu bakterií bez toho, aby zablokoval potní žlázy. Tělo se i nadále zbavuje nebezpečných škodlivin bez nepříjemné "vůně". Deodorant je vlastně vyrobený pouze ze soli potassium alum, která je těžena v čínských dolech v krystalech, které se následně rozpustí v horké vodě, nalejí do forem a nakonec se přeleští, aby neobsahovali ostré hrany, které by poškodili pokožku. 


Ale jak takový deodorant vůbec dostat na tělo? Bez použití vody by to nešlo. Takže stačí deodorant namočit a nanést kamkoliv na tělo, kde se potíte nebo jen naneste na vlhkou pokožku po sprše. Deodorantem na kůži nanesete jen tenkou vrstvu, která vás ale účinně od potu ochrání na celý den. A ikdyž vypadá velmi malý, tak se mi nezdá, že by se nějak vytrácel. Toto cestovní balení by mělo vydržet cca 6 měsíců.


Dlouhotrvající ochrana - 90g krystal vám vydrží dýl než rok

Žádné bílé fleky - přírpohlavíl země nezanechává žadné fleky

Unisex vůně - neobahuje parfem, proto je vhodný pro obě pohlaví

Vhodný pro vegany a vegetariany - deodorant neobsahuje deriváty zvířat

Žádné testy na zvířatech - deodoranty nikdy nebyli testovány na zvířatech. Celou                                                          řadu testují lidé lidem

Pomoc při zápachu chodidel - bohudík tento problém nemám

Garance nejnižší ceny na trhu - v porovnání s konkurenčními značkami o 30%                                                                        levnější s udržením vysoké kvalityOcenění Salt of the Eatrh i díky tomu, že výrobky neobsahují Aluminium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfemy, minerální oleje, propelanty, triklosan.


Přírodní krystalový deodorant  koupíte v 50g balení za 5,90€.

Celou nabídku Salt of the Eart najdete na stránce Bohatstvo prirody, které tímto děkuji. 

Máte s krystalem zkušenosti?


Žádné komentáře:

Okomentovat