pátek 5. srpna 2016

Pohlazení ze Šumavy


Domácí výrobky jsou výborné a oproti komerčním výrobcím mají mnoho kladů. A takové domácí výrobky vyrábí milé ženušky z Pohlazení ze Šumavy. 

🌼 bylinky si sami sbírají a některé sami pěstují
🌼 bylinné oleje vyrábí především z BIO olejů
🌼 stejně tak i tinktury a maceráty z bylinek
🌼 handmade výroba
🌼 vše osobně vyzkoušeno
🌼 balení naplňené k prasknutí

Tyto skvělé ženušky jsou schopny vám ručně a s láskou udělat mýdla na míru!

"Velmi si zakládáme na tom, že vše, co od nás odejde k vám je přírodní.Osobně vybíráme všechny suroviny a výsledek našeho hledání vždy osobně zkoušíme."


Šlehané malinové tělové máslo
Jak vidíte, máslo je v úplně obyčejném bílém plastovém kelímku s úplně obyčejným plastovým černým šrubovacím vrškem. Ale ta náplň, ta by mohla být i v igelitovém sáčku a stejně by byla skvělá! 


Máslo je bílé barvy s obsahem ovocného malinového prášku, který máslo nádherně provoní, a zrníčky malin. Největší podíl samotného másla tvoří bambucké máslo a BIO olej z hroznových jader.


Máslo má pěnovou konzistenci a ikdyž vypadá, že je velmi tuhé, ve skutečnosti je velmi jemné a výborně se roztírá. Máslem se rozmaznávám po sprše a protože se máslo i výborně a hlavně rychle vstřebává, není problém se okamžitě po aplikaci obléct. Pokožka zůstane díky bambuckému másla o oleje z hroznových jader velmi dobře hydratovaná, jemná na dotek a svěží na pohled. A to nejlepší nakonec. Po použití zapomeňte na parfém! Máslo zanechá pokožku výrazně provoněnou sladkou malinovou vůní po celý den. Toto máslo je nejlepší, co jsem zatím vyzkoušela a to po všech směrech.Malinové máslo koupíte v 150ml balení za 150Kč.

Jahodový sprchový peeling
Jak vidíte, i tento peeling je v obyčejném průhledném obalu, díky kterému vidíte aktuální zůstatek a zrníčka jahod.Samotný jahodový peeling je středně husté gelové konzistence, díky přírodnímu jahodovému barvivu má nádhernou jahodově červenou barvu a taky po jahodách i nádherně voní. Jak vidíte, obsahuje i zrníčka, o kterých jsem vám psala. Ty jsou určeny už právě na peeling. Zrníčka jsou velmi jemná, ale pleť výborně zbaví odumřelé a staré kůže. Peeling se nanáší jednoduše na vlhkou pokožku a krouživými pohyby masíruji. Peeling se dá zároveň použít i jako sprchový gel, takže něco jako 2 v 1. Pokožka je po peelingu jemná a čistá, zároveň není podrážděná ani začervenalá.


Jahodový peeling koupíte v 250ml balení za 110Kč.

Luxusní oleje do koupele


A pokud se rádi rozmaznáváte, jako já, mám tu pro vás ještě tyto roztomilé srdíčka. Ikdyž je v názvu luxusní oleje, ve skutečnosti se jedná o bambucké máslo, BIO kokosový olej a rýžový vosk ve tvaru srdíček. V balení je 7 srdíček a na jednu uklidňující, uklidňující a relaxační koupel vám bude stačit jedno. Jednoduše srdíčko vhodíte do teplé koupele. Jakmile se začne srdíčko rozpouštět, začne se rozvonívat nádherná vůně díky růžovému parfému a okvětních lístcích růží, které můžete v srdíčku vidět. Nemusíte nic dělat, jen ležet a užívat si teplou vodu, nádhernou vůni a jemnost. Pozor, ať nezaspíte. Vůně je totiž opravdu uvolňující. Potom už jednoduše vyjdete z vany a buď se utřete nebo se necháte volně uschnout. Potom se vám totiž vsáknout všechny olejové dobrůtky do pokožky, která zůstane i déle hydratovaná bez jakékoliv nutnosti mazat i suchou pokožku. 
Jedinou nevýhodou to, že než k vám srdíčka v tomto horku dojdou, mohou se začít rozpouštět a mírně se zdeformovat, tak jako mě. Proto bych vam doporučila, skladovat je aspon přes léto v ledničce.


Luxusní olej do koupele koupíte ve 120g balení za 250Kč.

Určitě vám doporučuji stránku Pohlazení ze Šumavy navštívit, protože tam najdete mnoho skvělých výrobků. 

Žádné komentáře:

Okomentovat