čtvrtek 4. srpna 2016

Oligodermie - Liftingové sérum na poprsí, dekolt a krkOligodermie - značka, kterou založil v roce 1976 Dr. J. J. Legrand, mezinárodně uznáváný doktor estetické medicíny, generální ředitel Mezinárodního svazu estetické medicíny, zakladatel časopisu estetické medicíny a dermatologické chirurgie, autor několika knih a přednášející na mnoho konferenciích po celém světě, zejména ve Spojených státech a Asii.

Oligodermie využívá nejnovější technologie pro umocnění efektu přírodních látek obsažených v přípravcích. Značka sídlí v Paříži, ale vy si můžete její skvělé výrobky objednat na Zdraví - krása.cz.

Liftingové sérum na poprsí, dekolt a krkJak můžete vidět, sérum je v průhledném skleněnném úzkém obalu, díky kterému můžete stále vidět zůstatek séra. Má skvělou pumpičku, která vám umožní nabrat séra kolik potřebujete bez zbytečného zamazání obalu. 


Sérum samotné vypadá v obalu, že má nádhernou smaragdově zelenou barvu. Pokud si ale sérum dáte na ruce, uvidíte, že je průhledně zelené. Má lehkou gelovou konzistenci, která se velmi dobře roztírá a do pokožky se velmi dobře a rychle vstřebává. A jeho nádherná svěží květinová vůně vás ihned omámí.


"Sérum obsahuje aktivní extrakt z rostlinných proteinů bohatých na polysacharidy a výtažek z arabské gumy okamžitě vypínají kůži dekoltu a krku a navrací pleti pružnost a pevnost.

Peptidy z modré mikro-řasy bohaté na regenerační proteiny působí proti ochabování pleti. Okamžitý efekt pozvednutí dekoltu a zpevnění poprsí."


Sérum jsem nanášela pravidelně každý den, na vyčistěnou pleť, ráno a večer na krk, dekolt a poprsí. Ženy, které sérum testovaly, ho užívaly 28 dní, takže jsem ho tak testovala i já. Vypnutí pleti za 5 minut potvrdilo 86% dobrovolníček a potvrzuji ho i já! Na krku byl výsledek sice minimální, ale to asi proto, že ho nemám nijak ochabnutý. Zato na dekoltě a hlavně na poprsí byl výsledek opravdu vyditelný. Dekolt se nádherně vypnul a poprsí po třech odkojených dětech vypadalo znatelně líp. 
Po necelém měsící testování byla kůže znatelně pevnější, vyhlazenější a pružnější. Dokonce i jemné strie na prsou jsou skoro neviditelné a prsa vypadají už na pohled pevnější. Samozřejmě už nebudou vypadat jako dřív, ale výsledek je znatelný a já jsem opravdu nadmíru spokojená.

Liftingové sérum koupíte v 50ml balení za 1359 Kč.


Žádné komentáře:

Okomentovat