středa 8. března 2017

Bylinná zubná pasta s aktívnym kokosovým uhlím - Active Charcoal - Twin Lotus


Zubní pasta je první věc, kterou ráno chytím do ruky a poslední před spaním. Tajně doufám, že v dnešní době už neexistuje nikdo, kdo by si nevyčistil svoje zoubky aspoň 2x denně. A proč nevyzkoušet "zdravější" varianty zubních past z drogerie? Já jsem narazila na zubní pasty Twin Lotus

Zubná pasta Twin Lotus active charcoal má čiernu farbu, čo je spôsobené prítomnosťou aktívneho kokosového uhlia. Hlavným účinkom je obnovenie sviežosti dychu pomocou trojitej funkcie, čo zvýši Vaše sebavedomie. 


Táto čierna zubná pasta je vhodná na bielenie zubov, nakoľko aktívne kokosové uhlie účinne odstraňuje zubný kameň a zubný povlak. Taktiež výrazne znižuje nepríjemný zápach z úst zapríčinený rôznymi problémami ústnej dutiny (o viac ako 50%) a má silné hojivé účinky na ďasná.

Aktívne kokosové uhlie, patentovaná bylinná zmes „Transatak“ a klinčekový olej, ktoré obsahuje, majú taktiež silné detoxikačné a hojivé účinky.
Nevhodný pre deti do 6 rokov.
Neobsahuje fluorid.
Odporúčanie: komplexná starostlivosť o ústnu dutinu, na bielenie zubov (odstraňuje škvrny, zubný povlak a zubný kameň), ochrana zubnej skloviny, zníženie nepríjemného zápachu z úst o viac ako 50%, má silné hojivé účinky (zapálené ďasná, drobné ranky v ústnej dutine, a podobne).
“Transatak” je ochranná známka spoločnosti Takasago International Corporation v Thajsku, Japonsku, Nemecku a USA.Pastu koupíte v klasickém obalu, na tom by nebylo nic moc zajímavého. Co ale rozhodně zajímavé je, barva. Žádná klasická bíla nebo bílá s různě barevnými proužky, ale černo - černá. Konzistence je velmi jemná, gelová s osvěžující vůni mentolu.


Černou barvu způsobuje aktivní uhlí vyrobené z kokosových skořápek. Aktivním se nazývá díky dalšímu procesu, kterým prochází, kdy je vystaveno některým plynům při velmi vysoké teplotě. A na co je vlastně aktivní kokosové uhlí v pastě dobré? Hlavně na vybělení zubů, které jsem vyděla hned po prvním použití. Bylo sice minimální, ale přece vyditelné. Po pár dnech si bělejších zubů všimlo i okolí.  

Pasty stačí nanést na kartáček opravdu malé množství, které zuby dokonale a přitom jemně vyčistí. Dokonce jsem zjistila, že by díky aktivnímu kokosovému uhlí neměla poškozovat zubní sklovinu. Barva pasty se při čistění začne měnit z černé na šedou a váš úsměv bude v tu chvíli nepřehlédnutelný. Určitě si nezapomeňte pořádně vypláchnout pusu a umýt umývadlo😇 Odměnou vám bude bělejší úsměv a svěží dech.Na obalu si toho moc nepočtete, pokud neovládáte thajštinu?!

Složení: Sorbitol, Silica, Water, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Guava, Clove, Flavor Transatak TM (Herbal Combination), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Charcoal Powder, Clove Oil, Menthol, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Disodium EDTA, Titanium Dioxide.

Bylinnou pastu s aktivním kokosovým uhlím koupíte v 150ml balení za 11,55€.

Pokud se navíc zaregistrujete na stránkách Twin Lotus, budete mít na každý nákup 10% slevu.

Jak se vám líbí "černá pasta" a účinky aktivního kokosového uhlí?

Žádné komentáře:

Okomentovat